В Умані введено в бойовий розрахунок сучасний пожежний автомобіль (ВІДЕО)

Опубліковано: 02.06.2018

Фото (12)

31 травня в Умані на території місцевої пожежно-рятувальної частини відбулись урочистості з нагоди постановки в бойовий розрахунок сучасної пожежної автоцистерни на базі шасі КРАЗ.

Як зазначив заступник начальника Управління ДСНС України у Черкаській області Олександр Горобець, сучасна техніка це не лише данина моді, це важливий фактор ефективної роботи рятувальників. Новий пожежний автомобіль відрізняється кращими технічними можливостями, у порівнянні із автомобілями, які сьогодні є на озброєнні у рятувальників.

Також під час заходу, група рятувальників була заохочена почесними грамотами та подяками від керівництва міста Умань та Уманського району. Таким чином було оцінено їх високий професіоналізм, самовіддане і бездоганне служіння українському народові.

Традиційно для останніх років, до участі у заходах залучаються і команди Дружин юних пожежників. Цього разу до підрозділу завітала команда «Багаття» та студенти Уманського державного педагогічного університету, які подарували рятувальникам та присутнім музичні композиції та гарний настрій.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.