Гороскоп на сьогодні, 3 червня

Опубліковано: 03.06.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Цей день залучає Овнів в колективні справи, і часом сильніше, ніж їм хотілося б. Ваші особисті інтереси можуть бути переплетені з чужими. Ініціатива легко придбає розмах, ентузіазм може бути сусідом з конфліктністю. Ви будете самі генерувати події, якщо товариські, схильні до соціальної активності, наділені діловою підприємливістю або пристрастю до пошуку пригод, але вам не варто претендувати на роль лідера. Відповідний день для участі в випробуванні, експерименті, неформальній акції, інформує Ukr.Media.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельців день провокує на цілеспрямовані акції. Особливо важко буде протистояти імпульсу, який підштовхує до експерименту, оновленню. Можливий випад з боку конкурента, несподіваний вчинок партнера. Зірки попереджають, що негативні наслідки сьогоднішнього ентузіазму можуть переважити позитивні. Якщо доводиться діяти, варто приготуватися до непередбаченого ефекту, тому що не завжди вдасться прорахувати ризики. Не зашкодить дружня підтримка, товариськість, обізнаність.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Близнюкам не варто пропускати вдалий момент для старту. Сьогодні ви у відмінній фізичній та інтелектуальній формі. День сприятливий для прояву ініціативи, початку подорожі або навчання, продуктивний для мандрівників, студентів, журналістів, перекладачів, дослідників, для спілкування з іноземцями і неформалами. Зірки радять не розпорошувати сили, покладатися на себе, дотримуватися своєї лінії мислення і поведінки. Відхилившись від особистого курсу, ви ризикуєте бути втягнутим в чужі авантюри.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам варто бути напоготові, тому що сьогодні події розвиваються не за знайомим сценарієм. Може бути непередбачуваною тактика окремих людей або загальний тренд. У нештатній ситуації ви самі зробите не властивим вам чином. Зірки підказують, що будь-які необачні дії можуть призвести до зростаючих ризиків, не радять захоплюватися і «набирати обертів» без необхідності. Потрібна обережність у будь-яких експериментах. Корисні якості – товариськість, неупередженість мислення, звичка стежити за новинами.

Лев (24.07 – 23.08)

Сьогодні Левам важливо не стільки виявити активність самим, скільки відгукнутися на чужі дії, при цьому не нашкодивши собі і не порушивши баланс інтересів. Залежно від ситуації, вам доведеться підтримати діалог, підхопити ініціативу партнера або спритно відобразити випад противника. Доведеться миритися з чужою імпульсивністю, а часом і агресією, зберігаючи дружелюбність або партнерський підхід. Якщо ви не готові до діалогу і співпраці, в будь-якому союзі або в групі почне невблаганно зростати напруженість.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам варто зайнятися чимось не цілком звичайним. Найкраще підуть заняття, які мають присмак екзотики, або спрямовані на оновлення та освоєння прогресивних методик. Навіть в рутинні процедури доведеться внести частку оригінальності. Можна досягти успіху в областях, пов’язаних з комунікаціями, комп’ютерами, технікою, електронікою, нетрадиційною медициною, і заодно підтримати корисні приятельські зв’язки. Обсяг завдань протягом дня буде рости. Привід для незвичного ритму життя може дати домашня тварина.

Терези (24.09 – 23.10)

Для Терезів це вдала доба, але фактичні успіхи залежать від способу життя. Звернути тенденції дня собі на користь буде простіше, якщо ви вільні у виборі, комунікабельні, жадібні до знань, симпатизуєте прогресу, не скуті умовностями, маєте в своєму розпорядженні ресурси для витратних експериментів. Можлива схильність до ризикованих фінансових авантюр. Хороший день для спілкування з однодумцями, можна розвинути стару колективну ідею в інтелектуально-технічній, діловій, ігровий формах.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Сьогодні полем діяльності для Скорпіонів стане власна територія, фізична або віртуальна. День підвищує ризик технічних неполадок і травм, спокушає порушити правила або кордони. Є небезпека перетворитися в домашнього агресора, посваритися з друзями. Щоб з іскри ненароком не зайнялося полум’я, корисно вчасно промовляти претензії і вести себе більш дружелюбним. Це особливо важливо, якщо ви перебуваєте на чужій або загальній території, що не варто вести себе на ній як господар або завойовник.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Сьогодні багато Стрільці перетворяться в авантюристів і новаторів, будуть заповзятливі, рухливі, комунікабельні і вперті. День гарний для роз’їздів, співпраці, спарингів, обміну думками та послугами. У будь-якій ситуації вам не завадить мати поруч співрозмовника, супутника, порадника, посередника: присутність «штурмана» буде успішніше, ніж що-небудь інше, нейтралізувати ваші бурхливі пориви. Якщо ви опинитеся надані самі собі, то ризикуєте наробити дурниць.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам зірки підказують, що сьогодні не працюють багато правил та стандартів. Спроба зберігати їм вірність може привести до того, що ви опинитеся аутсайдером, пропустите вигоду або понесете збитки. Можуть проявитися наслідки колишньої помилки, надмірне захоплення. Небезпечні спонтанні дії. Важливо мати під рукою потрібні інструменти і контакти, або обзавестися помічником, який забезпечить цю сторону справи за вас. Варто бути обережними в питаннях ремонту і придбання техніки, електроніки.

Водолій (21.01 – 19.02)

Сьогодні Водолії імпульсивні і експансивні, відразу переходять від слів до справи. Успіх буде з вами до тієї хвилини, поки ви не втратите почуття балансу і не зростуть ваші апетити. Зростаюча захопленість чревата дратівливістю і агресією, особливо, якщо мета не дається в руки. Не варто придушувати свої пориви: пасивна тактика не гарантує вам відсутність проблем. Доречні будь-які заняття, пов’язані з фізичною та інтелектуальною активністю, варто лише уникати відвертого авантюризму і екстремізму.

Риби (20.02 – 20.03)

Цей день надає Рибам відмінну можливість поспілкуватися з однодумцями, а також попрацювати на загальне благо. Настав вдалий момент, якщо ви готові забути про себе, щоб зробити щось для сім’ї, друзів або іншої значущої групи. Зайва прихильність своїм ідеалам сьогодні може виявитися для вас безглуздою, а іноді і відверто шкідливою. Це не найкращий час для бурхливого вираження особистих емоцій і викладу своїх ідей, якщо тільки вони не співпали з атмосферою, яка панує в колективі.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.