Гороскоп на сьогодні, 4 червня

Опубліковано: 04.06.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Увагу Овнів аж до вечора будуть залучати події в колі друзів або тенденції в соціумі. Буде природним підвищений інтерес до віянь прогресу, оригінальних новинок, прогнозів і футуристичних сценаріїв, мережевих новин. Небажано приступати до нових відповідальних справ, так як протягом дня вам буде все складніше утримувати фокус на конкретній меті. Краще використовувати будь-який шанс попрацювати в незалежному режимі, поговорити на вільні теми або побути в неформальній обстановці, інформує Ukr.Media.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельці можуть використовувати цей день для адаптації. Одним представникам знака доведеться звикати до зміни чужої тактики, а іншим звикнутися з ефектом від своєї власної ініціативи. Якщо немає термінових справ, зірки радять накласти одноденний мораторій на зайву метушню. Якщо ви допустили помилку, це допоможе вам не посилити проблему, а якщо домоглися успіху, то у вас є повне право його відсвяткувати. Участь в колективних справах сьогодні має бути помірною, як, втім, і будь-які навантаження.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Сьогодні Близнюки успішно подолають перешкоди або обігнуть пастки, щоб продовжити впевнено рухатися обраним курсом. Єдине, чого зірки не радять вам робити в цей день, це різко змінювати плани. Вчорашні тенденції отримають гарне продовження, і якщо ви не розслабитеся завчасно, то встигнете зробити ще трохи для реалізації своїх бажань. Цільові заходи, включаючи контакти і роз’їзди, варто перенести на першу половину доби, а залишок дня провести в «вільному польоті».

Рак (22.06 – 23.07)

Сьогодні зірки радять Ракам нічого не планувати і діяти по ситуації. Нові круті повороти подій малоймовірні, але наслідки від вжитих напередодні дій можуть бути досить оригінальними. Типовим Ракам може знадобитися весь день, щоб «укласти» в голові незвичайні враження і усвідомити отриману інформацію. Навіть якщо ви сповнені енергії, краще не включатися активно в нові справи. Не варто відмовляти собі в спілкуванні з колегами по нестандартному хобі або друзям по нещастю.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам варто дотримуватися доброзичливої манери спілкування. Це неважко, якщо ви і так в колі друзів, але доведеться докласти зусилля, щоб посміхатися конкурентам, критикам чи ідейними недоброзичливцям. Однак це кращий спосіб нейтралізувати загрозу і не дати спалахнути конфлікту. У той же час, не варто ставити крапку: якщо між вами і іншими людьми пробігла тінь, в майбутньому привід для розбіжностей з’явиться ще не раз. Ви можете довіритися своєму баченню майбутнього: ваші здогадки і думки багато в чому вірні.

 

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам не варто впадати у відчай, якщо задумане реалізовано в повному обсязі, або не до кінця усунена перешкода. Якщо ви опинилися в нештатній ситуації, навіть наполовину виконане завдання можна вважати великою перемогою. Секретом вашого успіху може бути власна цілеспрямованість, працьовитість або оригінальне мислення, але не варто недооцінювати і зовнішні чинники, наприклад, наявність дружніх зв’язків в потрібних колах або доступу до свіжої інформації. При перевтомі необхідно приділити увагу здоров’ю.

Терези (24.09 – 23.10)

День допомагає Терезам залишатися в доброму гуморі навіть на тлі невдач. Чималу роль у формуванні стійкого оптимізму зіграє спілкування. Зірки радять усіма способами підтримувати зв’язок з однодумцями, дітьми, діловими партнерами, колегами по навчанню або подорожі. Рутинними справами краще не займатися, не варто і доручати їх іншим. Якщо дозволяють обставини, добре влаштувати собі додатковий день відпочинку, або присвятити ще трохи часу хобі, грі, нестандартному заняттю.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам краще зробити акцент на завершенні поточних справ. Уваги може вимагати будинок, сімейна справа, особистий сайт, присадибна ділянка. Не варто ігнорувати окремі ділянки роботи, що вимагають оновлення. Настрій аж до ночі буде залежати від того, наскільки ви досягли успіху в модернізації звичного простору і якою ціною досягнуто прогресу. Якщо платою стала сварка з домочадцями, розруха в побуті або на робочому місці, або вас здолало нездужання, ви навряд чи відчуєте себе комфортно.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Сьогодні Стрільці здатні в будь-якому повороті подій побачити гарне, але чи скористаються вони своїм природним оптимізмом, залежить не тільки від них. На багатьох представників знаку подіє середовище та характер близького оточення. Важливо опинитися там, де до вас лояльні. У компанії друзів і доброзичливих порадників ви відчуєте себе набагато краще, ніж в суспільстві людей, далеких за духом. У першому випадку, вас будуть цінувати за ваші гідності, у другому, будуть розглядати крізь лупу ваші недоліки.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Козерогам не варто відмовлятися від дрібних оновлень, але бажано утриматися від серйозних експериментів, необоротних кроків. Прогрес в цей день залежить не від ширини кроку, а від ступеня вашої зацікавленості в тому чи іншому нововведенні. Варто витратити додатковий час на вивчення передової техніки, оригінальної методики, освоєння нового контакту або матеріалу. Принесуть користь повторні спроби в цьому напрямку: можливо, ви відкриєте щось цікаве там, де все вже здавалося вам ясним.

Водолій (21.01 – 19.02)

Протягом дня Водолії будуть непомітно втрачати фізичну енергію, але можуть протриматися досить довго на азарті і натхненні. Сили дадуть не тільки благородні пориви, але і негативні переживання, вас може стимулювати роздратування, упертість, честолюбство, бажання взяти реванш. Зірки радять не захоплюватися подібними видами «палива»: в результаті може виявитися виснажена ваша нервова система, під впливом перевтоми ви почнете робити помилки. Важливо вчасно зупинитися, якщо резерви на нулі.

Риби (20.02 – 20.03)

Сьогодні Риби не в самому виграшному становищі. Чи не найкращий день для старту, самопрезентації, пошуку однодумців. Не варто вирушати в дорогу, братися за нову роботу, вливатися в чужий колектив з довгостроковою метою. Не обіцяють великого прогресу ділові акції, любовні ініціативи. Але не варто повністю втрачати зв’язок із зовнішнім світом, навіть якщо ви інтроверт або не в дусі. У цих випадках, вам вистачить суспільства близьких друзів або домочадців, можливо, буде достатньо і простого моніторингу новин.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.