Перелік водних об’єктів Умані, не рекомендованих для купання

Опубліковано: 05.06.2018

Згідно з міською Програмою організації рятування людей на водних об’єктах м. Умань на 2014-2018 рр., на організацію заходів запобігання загибелі людей на водних об’єктах в м. Умань виділено 103,8 тис. грн. та створений рятувальний пост.

kupannya_iz

Уманською міською радою 26.03.2018р. було прийнято розпорядження № 60-р «Про організацію літнього відпочинку та забезпеченню безпеки населення на водних об’єктах міста Умань у 2018 році», де визначено місця масового відпочинку населення біля водойм м. Умань, перелік водних об’єктів, які не рекомендовані для купання в  м. Умань у літньому сезоні 2018 року, перелік зон відповідальності і зон патрулювання рятувальних постів на водних об’єктах у м. Умань у 2018 році.

Черкаською комунальною водолазно-рятувальною службою Черкаської облради  проведено водолазне обстеження дна акваторії зони відпочинку на ставку «Осташівський» та  складені відповідні акти і паспорт підводної частини зони відпочинку. Також складений Паспорт місця масового відпочинку населення біля водних об’єктів (став «Осташівський»), затверджений Уманською міською радою.

Управлінням ДПСС Держспоживслужби м. Умань та УМРВ ДУ ЧОЛЦ

регулярно проводиться санітарно-епідеміологічне обстеження місць масового відпочинку населення біля води, лабораторний контроль води поверхневих водойм, ґрунту, піску на відповідність їх санітарним показникам у відповідності із державними стандартами. Відповідно до експертних висновків від 22.05.2018 року Уманської міжрайонної лабораторії ДПСС України з питань безпечності харчових продуктів, вода ставу «Осташівський», де організовано місце відпочинку біля води, не відповідає вимогам д.11 ДСТУ «Планування та побудова населених пунктів».

Місця масового відпочинку населення біля водойм м. Умань в  2018 році

За умови виконання вимог Правил охорони життя людей на водних об’єктах України від 10.04.2017 № 301, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України, дозволяється відпочинок на ставі «Осташівський, який розташований у м. Умань по вул. Незалежності.

Перелік водних об’єктів, не рекомендованих для купання в м. Умань у літньому  сезоні 2018 року у зв’язку з не відповідністю води санітарним нормам:

 • став “Осташівський”;
 • водні об’єкти НДП  «Софіївка» (верхній і нижній став);
 • ставок “Зарембовий”;
 • ставок “Звірки”;
 • річка Кам’янка;
 • річка Чиканка;
 • ставок “Тартак”.

Перелік зон відповідальності та зон патрулювання рятувальних постів на водних об’єктах у м. Умань у літньому сезоні 2018 року:

 • рятувальний пост – став “Осташівський”;
 • рятувальний пост – верхній, нижній стави НДП “Софіївка”.

За інформацією Уманської міської ради

No Comments

  Leave a Reply

  Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.