У будинку дитячої та юнацької творчості міста Христинівка відкрили кабінет «LEGO».

Опубліковано: 05.06.2018

31 травня у Христинівському будинку дитячої та юнацької творчості відбулося відкриття кабінету «LEGO». Навчання у такому кабінеті відбувається із застосуванням конструкторів та робототехнічних систем.

Для цього передбачені навчально-розвиваючі комплекси «LEGO education» з програмним забезпеченням, які використовуватимуться для вивчення природничо-математичних наук (фізики, математики, інформатики, астрономії, технологій тощо) у 1-10 класах.

Комплекси включають в себе:

– навчальні набори «Наука та технологія», «Пневматика», «Відновлювальні джерела енергії», базовий навчальний набір EV3 та розширений ресурсний набір EV3 (по 10 комплектів кожного виду обладнання).

44

Все це дозволить розвивати у дітей навички з конструювання, моделювання, створення проектних робіт, формуватимуть вміння працювати в команді.

З допомогою пакета доповнень «Космос» учні навчатимуться вирішувати різні завдання в галузі аерокосмічних досліджень, використовуючи робототехніку.
Кожен учень у кабінеті «Lego» зможе самостійно створити та запрограмувати робота. Таким чином розвиватиметься мислення, уява, логіка, моторика дітей.

Для забезпечення повноцінного процесу навчання учнів та вчителів передбачені спеціальні робочі зошити та навчальні посібники, кабінет оснащено спеціальним технічним обладнанням.

Реалізація цього проекту у місті Христинівка стала можливою за підтримки народного депутата України Антона Яценка, який активно підтримує та розвиває місто у всіх напрямках життєдіяльності.

11

«Радий, що вдалось реалізувати проект по створенню «Lego-кабінету» в місті Христинівка. Таких «Lego-центрів» по Україні взагалі небагато. Тому Христинівка в цьому плані займає одну з перших позицій. І це великий плюс. Впевнений, що навчально-розвиваючі комплекси «LEGO education» заохочуватимуть дітей до навчання та підвищать рівень їх розвитку. Вдячний голові Черкаської обласної державної адміністрації Юрію Ткаченку, Христинівській райдержадміністрації та районній раді за співпрацю над цим проектом» – прокоментував Антон Яценко.
Крім того, народний депутат запевнив, що буде й далі працювати над розвитком освітніх закладів округу.

2=

#АнтонЯценко #Lego_кабінет #LEGOeducation #робототехніка#Христинівка

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.