Гороскоп на сьогодні, 6 червня

Опубліковано: 06.06.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Цей день зробить Овнів більш чутливими і сприйнятливими, що не так уже й погано. Перш за все, виграють ті представники знаку, чия діяльність пов’язана з творчістю, самотою, природою, грою уяви, таємницею, допомогою іншим людям. Можливі непорозуміння в поїздках і в ході спілкування. Варто бути уважнішими, якщо ви працюєте з інформацією і зацікавлені в конфіденційності: зростає ймовірність зіткнутися з неперевіреними відомостями або проговоритися про те, що слід було приховати, інформує Ukr.Media.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям сьогодні допоможе не тільки збіг обставин, але і чуття. Завдяки сну або таємничому знаку вдасться підняти завісу над майбутнім. Якщо відчуття говорять одне, а логіка інше, варто повірити відчуттям. Заслуговує на довіру інтуїція друга, родича, партнера. У справах і відносинах краще розраховувати на емпатію, гармонію смаків або духовну близькість, а не на агресивні стратегії. Цей день гарний саме для емоційного обміну, обмінюватися інформацією слід обережніше.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Сьогодні Близнюкам важливо чітко уявляти собі шуканий результат. День вдалий, якщо ви в ладу зі своєю інтуїцією і уявою, володієте навиком правильної візуалізації. В іншому випадку, навіть ідеальні вихідні умови і благі наміри не допоможуть вам отримати те, що хочеться. У спілкуванні приватного характеру вас виручить почуття гумору, але це не найкращий момент для оформлення документа, офіційної співбесіди, виступу перед вимогливою аудиторією. Небажані цільові поїздки.

Рак (22.06 – 23.07)

Сьогодні Ракам щастить не тільки на батьківщині, але і на чужині. Найчастіше везіння буде незрозумілим для оточуючих. Вам не завжди вдасться донести до інших, що ви знаєте, бачите і відчуваєте. Лише ті, хто перебуває з вами на одній хвилі, зрозуміють вас правильно. Якщо ви не впевнені, що «на іншому кінці дроту» саме така людина, краще не намагатися розкрити душу або довірити секрет. Тимчасові перешкоди можливі через непорозуміння в дорозі і при спробі підтримати дистанційний зв’язок.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам зірки не радять афішувати свої справи. Це вдалий день, якщо ви дбаєте про недоторканність житла, таємницю вкладів, захист особистих даних, про дотримання професійних, сімейних, медичних та інших секретів. Балакучість в цей день можлива під впливом сентиментальності, ностальгії, любовних фантазій, не виключена і надмірна довірливість при спілкуванні з тими, кого ви вважаєте друзями. Якщо вам є що приховувати, краще не бути відвертими з малознайомими людьми, в тому числі, в Мережі.

 

Діва (24.08 – 23.09)

Сьогодні Дівам варто уважніше вибирати собі партнерів, співрозмовників, попутників, довірених осіб. Сприятливі на вигляд умови можуть таїти небезпеку. Можна стати жертвою лестощів, ілюзій, чуток. Зростає ймовірність обдарувати своєю увагою і довірою не тих людей. Зірки радять мати справу зі старими знайомими, в порядності яких у вас немає сумнівів. Це не найкращий момент для підписання контракту, виступу перед аудиторією, проходження співбесід. Не варто давати обіцянок.

Терези (24.09 – 23.10)

Терезам варто мати на увазі ймовірність помилок і непорозумінь при будь-яких комунікаціях, а також в дорозі. Зростає ймовірність запізнень, недомовок, плутанини. Серйозного впливу на ваші справи все це не зробить, але буде дратувати вас, якщо ви цінуєте точність і акуратність. Не варто без необхідності відвідувати лікаря, купувати ліки, користуватися інформаціонинмі сервісами, спілкуватися з іноземцями при поганому знанні мови, займатися публікацією матеріалів, оформленням візи або історії хвороби.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонів сьогодні чекає багато хорошого, але в бочці меду знайдеться і ложечка дьогтю. Це відмінний день для любові, відпочинку, творчості, не варто витрачати його на рутинні заняття. Головний недолік будь-якої ситуації буде полягати в тих чи інших інформаційних викривленнях, до яких зірки радять вам поставитися з гумором. Ви можете зіткнутися з лукавством дітей або коханої людини. Це не найвдаліший момент для твердих домовленостей, листування, словесного вираження почуттів. Не варто слухати плітки.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Положення Стрільців сьогодні не можна назвати міцним. Можуть підвести ілюзії або неуважність, непослідовність. Не виключається невизначеність в сімейних і житлових справах, побутовий хаос. На щастя, зірки обіцяють вам таємну підтримку, можливо, це буде ваша віра або хороша інтуїція, будь-який прихований особистий резерв. У цей день краще залишитися вдома або побути в тіні. Не рекомендуються виступу перед вимогливою аудиторією. Небажані переговори, в тому числі, пов’язані з нерухомістю.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Для Козерогів це цілком щасливий день, при відмові від прямих комунікацій. Інформація та спілкування сьогодні не несуть особливої цінності, можна проігнорувати запрошення, загадковий лист, помилковий дзвінок. Супутником удачі і гармонії буде мовчання. Душевний спокій дасть музика або віра. Добрі справи бажано робити в таємниці. Щоб отримати допомогу і співчуття, краще продемонструвати не силу, а слабкість. У відносинах важливіше не словесний обмін, а емоційний резонанс, довіра і схожість переконань.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям сьогодні краще відмовитися від зухвалої поведінки, ініціатив, ризиків. Не варто вибирати цей день і для тісних комунікацій: по загадковій причині, нерозуміння можливо навіть в найпростіших речах, особливо складно буде точно висловити тонкі почуття. Можлива марнотратство, гроші можуть легко піти завдяки неуважності, великим апетитам, «широті душі». Рекомендується уважність при покупках і грошових розрахунках, не завадять заходи проти витоку фінансової інформації.

Риби (20.02 – 20.03)

Сьогодні Рибам краще покладатися на свою інтуїцію, ніж на поради з боку. Останні можна розглядати як відправну точку для міркувань або як інформаційний шум, але не як істину в останній інстанції. Не стануть винятком і слова близьких. Вам буде нелегко пояснити те, що ви відчуваєте. Чи не найкращий день для знайомств, переговорів. На подієвому плані, варто довіритися удачі: щаслива зірка буде незмінно висвітлювати вам шлях вдень і вночі. Віра буде більш надійним фундаментом, ніж логіка.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.