Гороскоп на сьогодні, 9 червня

Опубліковано: 09.06.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Овнам не варто пропускати вдалий момент для активності. Найбільш успішні дії в команді і акції, спрямовані на загальне благо. Може відбутися або намітитися поїздка. Заради виконання боргу або реалізації наміченого плану вам доведеться в чомусь себе обмежити, але зірки підказують, що жертва не буде марною. Чим продуктивніше пройде день, тим більше приводів для обміну думками буде ввечері. Щоб ефективніше використовувати можливості, важливо точніше ставити цілі і пам’ятати про самодисципліну, інформує Ukr.Media.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям зірки пропонують провести експеримент, і відмовлятися від такого шансу не варто. Безперечні плюси сьогоднішніх акцій – швидка віддача і гранична конкретика. Вам не доведеться довго роздумувати, виграли ви чи програли. В останньому випадку, вам буде не так вже й складно знайти помилку і виправити її по гарячих слідах. Якщо ви врахуєте отриманий урок, в майбутньому у вас не буде проблем в порушеній області. Не варто захоплюватися чистою імпровізацією, все, що можна, краще спланувати і розрахувати.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Сьогодні зірки радять Близнюкам працювати в дружній команді або, відповідно до своєї природної ролі розповсюджувача інформації, висвітлювати актуальні події в своїй групі. Багатьом Близнюкам припаде до душі динамічність цієї доби і можливість тісніше стикнутися з прогресивними тенденціями. Це прекрасний день для журналістів, програмістів, мандрівників, соціальних активістів, представників науково-технічної сфери. Відповідний момент для взаємодії з колегами по ризикованій хобі.

Рак (22.06 – 23.07)

Сьогодні Ракам необхідні такі якості, як цілеспрямованість, оперативність, діловитість, сміливість, професіоналізм, стійкість до стресів. Може стати в нагоді талант менеджера. Проявивши ці риси в комплексі, ви досягнете успіху в наміченій справі швидше, ніж думали, а ваші дії не залишаться без уваги друзів, начальства та інших зацікавлених осіб. Одночасно, варто приготуватися до «уваги» з боку конкурентів і критиків. Досягнення малоймовірні, якщо ви не готові вийти із зони комфорту.

Лев (24.07 – 23.08)

Цей день піднімає бойовий дух Львів і пропонує їм згадати про вогняну основу їх натури. Варто ловити мить удачі, якщо ви хочете проявити ініціативу особисто або розділити її з іншими. Важливо все робити швидко. Мужність, з якою ви зустрінете перешкоду, допоможе вам перемогти її в лічені години, а можливо, і хвилини. Ваша рішучість приверне до вас прихильників, серед яких можуть виявитися і старі друзі, і нові однодумці. Відповідний день для початку подорожі або підготовки до неї.

 

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам варто витратити цей день на незвичайні ризиковані заняття, але уникаючи в них зайвої необачності. Навіть в поспіху або в нештатній ситуації не варто втрачати холоднокровності і нехтувати безпекою. Стандартна страховка не виключить всіх проблем, але знизить їхню ймовірність. День підходить для випробувань, тренувань, впровадження нововведень. Може стати в нагоді навик поводження з інструментами, електроприладами. Блискуче показавши себе в момент кризи, ви звернете на себе увагу начальства і колег.

Терези (24.09 – 23.10)

Сьогодні багато Терезів зіткнуться з перехопленням ініціативи. Чужа енергія буде вирувати, і добре, якщо це енергія вашого прихильника, і не супротивника. Конкурувати сьогодні безглуздо або небезпечно. Ваша роль може полягати в підтримці словом чи ділом, але навряд чи ви опинитеся в парі провідною ланкою. Це хороший день для співпраці, якщо ви готові поступитися першістю і згодні з ризиками, так як чужі дії часом можуть ставати агресивними, руйнівними або протизаконними.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонам доведеться проявити спритність, кмітливість і винахідливість. Багатьох Скорпіонів чекає термінова справа, незвичайне доручення або ціла серія вимушених клопот. На порядок денний може потрапити питання, пов’язане з побутом, сімейними турботами, службовими обов’язками, здоров’ям, ремонтом, тренуваннями. Можуть стати в нагоді навики користування комп’ютером або робочим інструментарієм, поводження з тваринами. Справитися з завданням буде простіше, якщо ви в гарній фізичній та інтелектуальній формі.

Стрілець (23.11 – 21.12)

У цей день Стрільцям не варто прагнути до ролі недосяжного для простих смертних гуру або таємничого «великого боса». Ви будете почувати себе щасливішими, якщо отримаєте можливість взяти участь в бою особисто, навіть якщо замість генерала вам доведеться виступити в ролі рядового. Це хороший день для занять спортом, ділового та дружнього спілкування, рекламних акцій. Можна застосувати в новому ключі деякі старі напрацювання. Бажано уникати перебування в задушливому приміщенні і сидячого способу життя.

Козеріг (22.12 – 20.01)

День закликає Козерогів до спонтанності і обачності одночасно. Знайшовши між цими якостями баланс, ви вирішите саме хитромудре завдання. Сьогодні небажано зволікати і боятися, але настільки ж шкідливо безглуздо ризикувати. За помилку можна заплатити поразкою, перевтомою, травмою, порушенням звичного укладу в будинку або задуманого плану в бізнесі. Можливий принциповий конфлікт з начальством, батьками, власниками або орендарями житла. Спори краще вирішувати шляхом переговорів.

Водолій (21.01 – 19.02)

Водоліям день надає поле для дій, але з суттєвим застереженням. Якщо ви вчасно не усвідомлюєте, з якого боку можуть прийти проблеми або обмеження, успіх вашого підприємства під питанням. І навпаки, правильно прокладаючи маршрут і вміло огинаючи перешкоди, ви досягнете всього, чого захочете, так як енергії вам сьогодні не позичати. Увечері краще знизити активність і переключитися на спілкування із зацікавленими особами, з’явиться шанс обмінятися враженнями або похвалитися успіхами.

Риби (20.02 – 20.03)

Сьогодні ритм життя Рибам диктує необхідність, часом термінова. Можливий поспіх. Краще займатися вирішенням насущних завдань, а не глобальними питаннями. На порядку денному можуть виявитися функціональні придбання, наприклад, інструменти для роботи або запчастини для авто. Здійснювати цільові покупки краще після ретельного тесту: втративши пильність і холоднокровність, можна втратити і частину грошей. Освоюючи щось нове, не завадить відразу ознайомитися з інструкцією, не рекомендується діяти «на авось».

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.