Політики вимагають справедливого розслідування ситуації, що сталася напередодні в Христинівці

Опубліковано: 09.06.2018

unnamed

Голова Христинівського міського осередку “Соціал-демократичної партії” Василь Шеремета закликав правоохоронців провести розслідування щодо вчорашнього інциденту, який стався в Христинівці. Про це він написав у соцмережі Фейсбук.

“Ми, як політична сила,і я особисто завжди стоїмо на стороні інтересів простих людей.
Ми обурені поведінкою та вчинком депутата Черкаської обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка, Баштана Олега Васильовича, в звязку з цим ми звертаємося до Національної поліції з вимогою провести розслідування чесно і неупереджено та притягти до відповідальності винних осіб. Також ми беремо під особистий контроль подальший розвиток подій та звертаємося до керівництва партії СДП з проханням проконтролювати хід слідства.” – йдеться у повідомленні.

Також Василь Шеремета звернувся до депутата облради Олега Баштана:

“Шановний Олег Васильович, ми вважаємо, що в даній ситуації ви зобовязані скласти депутатський мандат, адже ваш вчинок зганьбив ту високу довіру, яку вам дав саме той народ, до якого ви протягуєте свої “волохаті” руки.”

Нагадаємо, вчора у місті Христинівка відбувся етнофестиваль “Гроно Калини”, в якому депутат Черкаської обладміністрації, член депутатської фракції Радикальної Партії Олега Ляшка Олег Баштан виступив співорганізатором. По завершенню свята він разом зі своїми товаришами по чарці певно вирішив, що йому замало пригод, і продовжив пиятику просто на території парку, винісши туди стіл і все необхідне для того начиння.

Така поведінка слуги народу викликала обурення у перехожих. Молоде подружжя, що в цей час відпочивало в парку неподалік, зробило зауваження зухвалій компанії: довкола них перебувало багато дітей, і нікому не цікаво дивитися, як хтось заливається алкоголем і відповідно себе поводить.

Замість того, щоб вибачитися, Олег Баштан наніс чоловікові удар лобом в ніс. Після цього депутатські товариші по чарці зчинили бійку, в результаті якої чоловік, що зробив зауваження, з множинними травмами опинився в лікарні, а його дружина — у відділенні реанімації.

1 Comment

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.