Скандальний депутат Олег Баштан намагається “відмазатися” за допомогою своєї громадянської дружини (відео)

Опубліковано: 10.06.2018

білявка

Громадянська дружина Олега Баштана пані Шевчук заявила, що під час сутички в христинівському парку саме вона стала постраждалою стороною, а вся та неприємна ситуація – спланована підстава.

Більше того, згодом вона заявила про нібито зламану щелепу, що підтверджено документально. Тут допомогли зв’язки чоловіка, адже Олег Баштан свого часу був членом медичної комісії у Христинівці і неодмінно знає, з ким вирішувати постале питання.

Але відео, зняте у приймальному відділенні Христинівської ЦРЛ вже після події, руйнує продуману теорію про зламану щелепу: пані Шевчук почувається добре, не має жодних дефектів мови чи будь-яких інших помітних ознак побиття: зуби на місці, крові немає, набряків теж. Можливо, саме тепер слід втрутитися правоохоронним органам, провести судово-медичну експертизу і таки довести протилежне?

 

Жінка, як і в Христинівці, кидається на оператора, намагаючись видерти мобільний телефон і не бажає йти на діалог.

Варто зауважити, що пані Шевчук на момент перебування в стінах медичного закладу була в стані алкогольного сп’яніння, що підтверджує відповідно проведена процедура.

Хто її бив, за що, коли – залишається незрозумілим. Може, вона отримала на горіхи від свого чоловіка за надто запальний характер, тому й така зла?

 

Нагадаємо, 8 червня близько 20:30 у центрі Христинівки відпочивала політична “еліта”, де був присутній депутат Черкаської обласної ради, член депутатської фракції Радикальної Партії Олега Ляшка Олег Баштан.

Через зауваження щодо розпиття алкогольних напоїв у громадському місці п’яна компанія розпочала бійку, і на відео видно, що саме пані Шевчук чи не найнахабніше поводиться і кидається на постраждалу.

1 Comment

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.