Гороскоп на сьогодні, 10 червня

Опубліковано: 10.06.2018

15_main

Овен (21.03 – 20.04)

Сьогодні у Овнів можливі несподівані ділові та фінансові ситуації, які не слід розглядати як катастрофічні. Швидше за все, ви зіткнетеся з незвичноим для себе завданням або будете змушені шукати оригінальний шлях вирішення старої затяжної проблеми. Головне завдання – утримати матеріальну стабільність. Поки не знайдена і не відпрацьована нова надійна схема, вам не варто відкривати бізнес, створювати накопичувальні банківські рахунки та здійснювати інші важливі операції на постійній основі, передає Ukr.Media.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельцям варто бути у формі, доля зробить сюрприз і виведе з зони комфорту. Великий ризик форс-мажорних моментів, що ведуть до стресу або травми. Загострюється протиріччя, можливий конфлікт з начальством, партнером, конкурентом. В повністю новій ситуації вам доведеться діяти методом проб і помилок. Може застаріти частина професійних навичок. Рекомендується комплекс страхувальних заходів у будь-якій справі, особливо, при прямому контакті з технікою і електрикою. Корисно наявність плану і офіційних прав.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Сьогодні Близнюкам не варто покладатися на своє красномовство. Замість маневреності, гнучкості і товариськості, які не раз виручали вас у критичний момент, можуть знадобитися такі якості, як наполегливість, терпіння, рішучість. Причиною несподіваної паузи або раптової перешкоди на шляху можуть стати планові оновлення. Вирішення питання буде впиратися у гроші або в технічну оснащеність. Не завжди буде досить планомірних дій по старій схемі, в дечому доведеться свідомо ризикнути.

Рак (22.06 – 23.07)

Ракам варто приготуватися до непередбаченого повороту подій. Лише природна інтуїція сьогодні дозволить представникам цього знаку почасти передбачити результат справи. Можливо, несподівано поведе себе хтось з ваших друзів. Не виключені труднощі у ділових партнерів. Найменш ризиковано взаємодія з перевіреними людьми і організаціями: після невеликого збою або іншого сюрпризу звичний порядок дій відновиться. Не варто експериментувати і намагатися співпрацювати з незнайомими контрагентами.

Лев (24.07 – 23.08)

Левам доведеться вирішити завдання стратегічної важливості, майстерно поєднуючи при цьому планування і експеримент. Зірки не радять віддавати перевагу чомусь одному: чистий експромт може довести до хаосу, а консерватизм закриє шлях до прогресу, наприклад, професійному зростанню. Не всі події будуть залежати від вашої волі. Можливі зміни у вищестоящих інстанціях, не виключена часткова зміна планів або перестановка ролей в керівних колах. Зростає ризик партнерського конфлікту, розриву.

Діва (24.08 – 23.09)

Дівам варто направити увагу на нововведення, сьогодні вони доленосні. Можливий сюрприз у дорозі, на роботі, у співпраці з іноземцями, іногородніми. Незважаючи на це, є шанси укластися в термін і отримати розрахунковий результат. Важливо уникати радикалізму і не змінювати своїх планів і принципів там, де вони залишаються актуальними. Корінь проблем краще пошукати в технічній частині: можливо, ви або хтось інший користуєтеся старою технікою та обладнанням, морально застарілим комп’ютерним забезпеченням.

Терези (24.09 – 23.10)

Ваги можуть зіткнутися з несподіваним розвитком подій у матеріально-технічній сфері. Вірогідність проблем вище, якщо ви поклалися на друзів або ризикнули без належної бази провести ризикований фінансовий експеримент. Ситуація більш стабільна, якщо у вас є надійна опора, наприклад, у вигляді сім’ї, офіційних прав або законної власності. У цей день небажано оформляти страховку або операцію з нерухомості, відкривати банківський рахунок, орендувати машину або приміщення під склад.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Скорпіонів сьогодні здивує поведінка партнера, друга або близької людини. Може бути порушений майнове, грошове, ділове, професійне або територіальне питання. Якщо зачеплені інтереси глибоко, спостерігається загострення конкуренції або революція у партнерстві, перегляд сімейної угоди, трудового договору, шлюбного контракту. До розриву не дійде, якщо ви і друга сторона цінуєте стабільність, вірні спільним ідеалам і зобов’язаннями, уникайте екстремальної деструктивної поведінки.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Обставини цього дня натякнуть Стрільцям, що пора зайнятися частковою перебудовою звичного режиму. Найбільш нагальними стануть перетворення, пов’язані з ресурсами, постачанням, технікою, електронікою. Може назріти звільнення ненадійного персоналу. А ось цінними кадрами зараз розкидатися не варто, як і змінювати основи економічної політики. Краще не розлучатися з перевіреними помічниками-професіоналами, незалежно від того, в якій сфері і за яку ціну ви користуєтеся послугами.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Сьогодні зірки радять Козерогам не відступати від власної програми. Обставини напевно змусять піти на часткові оновлення, та ви й самі, мабуть, до них в душі готові, але вам ні в якому разі не варто зраджувати своїм головним принципам. Вже розроблений вами генеральний план стане відмінною підмогою у відповідальному виборі і найкращою гарантією безпеки у разі ускладнень. Не варто прагнути до швидкого прогресу: утримати рівновагу сьогодні куди важливіше, ніж просунутися вперед.

Водолій (21.01 – 19.02)

Сьогодні Водолії революціонери і консерватори одночасно. Перша риса помітна всім, зате друга не очевидна навіть вам, глибоко в душі ви вірні нікому важливого принципу. У нововведеннях та особистої активності вірогідні перегини, не все піде за планом і стандартом. Можливо оновлення або оригінальна подія вдома, в сім’ї. Потрібна акуратність при навантаженнях, технічних і побутових роботах. Заходи безпеки будуть корисні не тільки по відношенню до себе, але і до свого проекту, майна, території, близьким.

Риби (20.02 – 20.03)

Сьогодні Риб чекає незапланована подія, але остаточний підсумок дня буде більш вдалим, ніж здавалося спочатку. Поряд з сюрпризами, від яких у цю добу не застраховані не тільки ви, доля забезпечить вам підтримку, про яку може мріяти далеко не всі з вашого оточення. Завдяки їй, ви надійно захищені від гіршого, хоча похвилюватися, швидше за все, вам все-таки доведеться. Зірки не радять займатися ремонтом авто і сідати а кермо, особливо, якщо ви не дуже досвідчений водій і механік.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.