Держпродспоживслужба Черкащини не погодила відкриття 10 пришкільних таборів на Уманщині

Опубліковано: 12.06.2018

Держпродспоживслужба Черкащини не погодила відкриття 10 пришкільних таборів на Уманщині

         Розпочалась літня оздоровча кампанія і перед фахівцями Держпродспоживслужби постало нагальне завдання забезпечення державного санітарно-епідеміологічного нагляду за дотриманням вимог санітарного законодавства у закладах оздоровлення та відпочинку, організації повноцінного, безпечного харчування, медичного обслуговування та ін., недопущення ускладнень санітарно-епідемічної ситуації, пов’язаної з роботою цих закладів.

         З цією метою Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області проводить необхідну роботу.       

Держпродспоживслужбою області не погоджено відкриття 15 закладів: пришкільних таборів НВК с. Пугачівка, Гереженівка, Гродзево, Ятранівка, Сушківка, Полянецьке, Максимівка, Краснопілка, ЗОШ с.Кочубіївка, Городецьке Уманського району (не обладнано механічну вентиляцію на харчоблоці, недостатня укомплектованість технологічним та холодильним обладнанням, розділовим інвентарем, кухонним та столовим посудом, якість питної води не відповідає нормативам за санітарно-хімічними та мікробіологічними показниками), пришкільних таборів ЗОШ с. Кривчунка, Пугачівка, Червоний кут Жашківського району (невідповідність якості питної води гігієнічним нормативам), пришкільних таборів Геронимівської та Свідівоцької ЗОШ Черкаського району (невиконання пропозицій Держпродспоживслужби щодо проведення ремонту санітарно-технічного обладнання, забезпечення холодильним обладнанням).

         Держпродспоживслужба області продовжує здійснювати державний санітарно-епідеміологічний нагляд за дотриманням санітарного законодавства у закладах оздоровлення та відпочинку, відповідні профілактичні заходи щодо недопущення спалахів гострих кишкових інфекційних хвороб та харчових отруєнь.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.