Гороскоп на сьогодні, 12 червня

Опубліковано: 12.06.2018

15_main

Овен

Сьогодні Овни діють спритно і зможуть робити протягом дня кілька справ одночасно. Все, що для цього потрібно – забути про умовності і вчасно користуватися обставинами. Але не варто розвивати активність рано вранці: в цей час успіх ваших маневрів сумнівний, ймовірна затримка інформації або транспорту, поруч може не бути вакансій, зацікавлених для вас людей. Основну увагу краще направити на завершення поточних справ. Також, сьогодні можна відновити контакти, освіжити в пам’яті образи або знання, інформує Ukr.Media.

Телець

Основну частину дня у Тельців займуть поточні клопоти. Можливі роз’їзди, дрібні покупки або угоди. Щоб день не перетворився на нескінченний конвеєр і не викликав відчуття, що ви крутитеся, як білка в колесі, варто почати ранок з сплеску позитивних емоцій. Його може забезпечити смачний легкий сніданок, прогулянка, свіжий аромат, приємна косметична процедура. Вдень же заохочуйтесь товариськістю, рухливістю і цікавістю. Акцент краще зробити на рядових справах, у великих доречніша підготовка, розвідка.

Близнюки

В цей день Близнюкам краще жити в режимі «тут і зараз», частіше прислухатися до сигналів свого організму. Корисне перебування на повітрі. У розумних межах, хороша спонтанність. Як тільки вас відвідала ідея чи ви відчули прилив енергії, бажано братися за справу. Ви будете легко переносити помірні фізичні та інтелектуальні навантаження, але не варто ставити собі надзавдання і прагнути до рекордів. Вільний час можна присвятити очищенню від накопичених шлаків, у тому числі, ментальних.

Рак

Ракам не варто втрачати контакт з друзями та знайомими, а якщо він втрачений, бажано його відновити. Залишаючись «на дроті», ви набагато швидше уладите будь-яку проблему, незалежно від її масштабу. Ранок може пройти в пасивному режимі, але протягом дня вас чекає розмова, поїздка або інший захід, що вимагає зворотного зв’язку із зовнішнім світом. При цьому є тонкість: зірки радять вам уважніше слухати оточуючих і стежити за новинами, але не поспішати з висловлюванням власної думки.

Лев

В цей день Левам зірки радять активніше задіяти свої комунікаційні можливості та інтелектуальні здібності. Варто бути уважнішими до будь-яких новин, які стосуються вас і зацікавлених для вас людей: без інформованості не обійтися, якщо найближчим часом ви маєте намір підтримувати з оточуючими продуктивні мирні відносини, хочете зберегти шлюб, дружбу або ділове партнерство. Зрушення у справах імовірні ближче до полудня, саме в цей час краще вирушати в дорогу, починати діалог.

Діва

Для Дів ранок може початися з хвилини романтики або задоволень, але вдень на перший план вийдуть ділові контакти. Вас може чекати коротке відрядження, брифінг, співбесіда з начальством, розмова з колегою. Найбільш актуальні теми, пов’язані з оновленнями і подоланням труднощів. Не варто мовчати, якщо у вас є оригінальна пропозиція, доказане особистим досвідом або спостереженнями. Якщо воно виявиться цікавим і своєчасним, до вас прислухаються, а у вашому житті намітиться новий поворот.

Терези

Для більшості Терезів цей день має позитивне забарвлення. Хороші новини можливі не тільки у близькому колі, але й у більш віддалених областях або спільнотах, чиї інтереси перетинаються з вашими. Порадує швидке завершення напруженого періоду і наближення більш гармонійної смуги, з’явиться більше приводів подумати про відпочинок, відпустку, любов, вільна творчість, спілкування з друзями. Кардинальні зрушення малоймовірні, але вже сьогодні ви зробите важливий крок, отримаєте орієнтир, пораду або допомогу.

Скорпіон

Скорпіонам варто бути відкритими для спілкування і нових знань. Зберегти контакт з цікавою людиною стоїть навіть у разі гострих розбіжностей і особистих рахунків. Ця якість подвійно корисна, якщо ви плануєте навчання або викладацьку діяльність, прагнете до розширення власних горизонтів і популярності, збираєтесь за кордон або, навпаки, повертаєтеся на батьківщину. Якщо ви опинились в критичній ситуації, саме товариськість і увагу до інформаційного потоку допоможуть вчасно отримати пораду.

Стрілець

Стрільцям зірки радять вчасно давати зворотний зв’язок і відгукуватися на будь-які пропозиції. Якщо вам щось не сподобається, відмовитися ви ще встигнете. Не варто скидати дзвінки, відкидати знайомства, ігнорувати запрошення в компанію, на захід. Можливо, так вас знайде вигідна робота або новий друг. Але не варто поспішати зв’язувати себе офіційними узами і твердими обіцянками, в цей день переважно вільні союзи, договори з відкритою датою і взаємодія на добровільних засадах.

Козеріг

Для Козерогів сьогодні важливі такі якості, як спритність, гнучкість і товариськість. Якщо ви володієте ними в достатній мірі, у ваших руках буде вдаватися будь-яка робота, ви будете винахідливі і не полізете за словом в кишеню навіть у найнесподіваніший момент. Зірки радять відмовитися і від зайвої упередженості: це спростить вам завдання мислити в новому крузі, запропонованому обставинами. Можливо, ви отримаєте підказку, яка допоможе вам оптимізувати обридлу рутинну процедуру або поліпшити здоров’я.

Водолій

Цей день запрошує Водоліїв до активності і, що важливо, обіцяє від неї справжнє задоволення. Сьогодні ви не зустрінете перешкод, якщо хочете зайнятися улюбленою роботою або старовинним хобі, зв’язатися з об’єктом симпатій або побути з друзями. Це підходящий момент для того, щоб трохи розвіятися, і заодно підняти самооцінку. Однак гармонія гарантована лише до того моменту, поки ваші бажання не надто високі. Якщо ви надумаєте різко підняти планку, то ризикуєте зіткнутися з перешкодою.

Риби

Рибам не варто бути занадто вразливими і ранимими. Це суттєво ускладнить будь-яке спілкування, а ключовим сьогодні буде саме воно. І навпаки, якщо ви володіє легким характером, ужиткуванням і здоровим почуттям гумору, з вами приємно мати справу. Це підходящий момент для невеликих оновлень в будинку, або підготовки до них. Ви можете зробити щось корисне для своїх друзів, близьких або родичів. Не варто починати справи, важливі особисто для вас. Навіть з близькими рано говорити про потаємне.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.