Катували і два роки тримали у сараї: вихованець інтернату потрапив у рабство

Опубліковано: 12.06.2018

Поблизу м. Умань, що на Черкащині, на одній із заправок недалеко від траси виявили дуже побитого чоловіка, який стверджував, що втік із рабства.

Катували і два роки тримали у сараї: вихованець інтернату потрапив у рабство

25-річний Степан розповів свою історію попутникам по дорозі до столиці. Про це написала на своїй сторінці у Facebook Yana Sikorska:

“На одній із заправок біля траси він попросив моїх друзів підвезти його до Києва. Вони розговорилися, і ось що нам відомо: після дитячого будинку він проживав у спеціалізованому інтернаті, де одна керівна особа забрала документи і пенсійні картки у таких, як Степан” , – написала дівчина. Крім цього, вона розповіла, що вихованців інтернату “роздали в рабство тим, кому потрібна робоча сила”.

“Степан близько двох років жив у сараї, каторжно працював, його годували раз на день і розбили йому телефон. Разом з ним там перебувала жінка, яку одного дня кудись вивезли і після цього не бачили”, – розповіла Яна Сікорська.

Хлопцеві вдалося втекти після того, як двоє людей, які утримували його, дуже побили Степана. У нього діагностували побої і перелом чотирьох ребер.

“Скориставшись п’яним станом своїх “господарів”, Степан втік. Тиждень він бродив по лісах і трасах, поки на заправці не натрапив на людей, які йому допомогли. Друзі оформили його в одну з лікарень Києва, де його прооперували і встановили дренаж”, – пояснила дівчина.

Як розповіла автор посту у коментарі, лікарі зробили позначку в медичній карті хлопця про необхідність прибуття поліції. Однак станом на 12:45 12 червня, за словами дівчини, правоохоронці до Степана не приїздили. Також Яна Сікорська зазначила, що інтернат, в якому раніше проживав Степан, знаходиться в Умані.

Постраждалий стверджує, що у схожому полоні в різних місцях можуть перебувати ще близько 10 осіб з різними групами інвалідності.

На своїй сторінці у Фейсбук Яна просить поширення та залучення преси:

–На даний момент він забезпечений новим одягом, їжею та ліками. Стьопа має гарну пам’ять, не плутається в розповідях, враховуючи його життя і ситуацію, він абсолютно адекватний, охайний і розумний!
Я НАПОЛЕГЛИВО прошу залучення преси для того, щоб таке свавілля і безнакарність були висвітлені і покарані! У  схожому рабстві знаходяться, за словами Стьопи, у різних місцях ще близько 11 осіб, осіб, які мають ту чи іншу групу інвалідності.
Фейсбук, друзі, волонтери, ДОПОМОЖІТЬ!!!

Джерело: Обозреватель;  Yana Sikorska

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.