Гороскоп на сьогодні, 13 червня

Опубліковано: 13.06.2018

15_main

Овен

День підтримує на високому рівні товариськість Баранів і змушує їх прислухатися до слів свого оточення, особливо близького. Досить оригінальну ідею може підкинути хтось із ваших сусідів, попутників, приятелів чи родичів. Не виключено, що вона викличе у вас питання і на якийсь час приведе вас в замішання. Також, день може принести сторонні новини, що зачіпають ваш побут, сім’ю. Можливо, буде потрібна серйозна розмова для прояснення картини та уточнення планів, інформує Ukr.Media.

Телець

Тельцям зірки радять не відключати телефони й підтримувати зв’язок всіма доступними способами. В першу чергу, це стосується контактів з близькими родичами. Новини цього дня прямо або побічно зачіпають ваші інтереси, можуть змусити задуматися про фінанси, будинки, маршрути поїздок, особисте життя. Важливо сформувати відповідний настрій, так як він буде супроводжувати вас протягом декількох тижнів і впливати на ваші рішення. Не варто будувати бліц-плани у сфері кар’єри та ділової конкуренції.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам зірки радять уважніше ставитися до відвідувачів їх думок образів. Бажано очистити свідомість від усього, що веде в хибному напрямку, інакше є ризик застрягти в чужій ролі або в минулому, стати жертвою ілюзій. Гігієна психоемоційної і психічної сфер може виявитися більш важливою, ніж очищення тіла, хоча й про останнє забувати не слід. До свіжих ідей, особливо матеріального плану, краще підійти критично. Вони цілком здійсненні, але спочатку їх доведеться доопрацювати.

Рак

Сьогодні Ракам варто обережніше ставитися до будь-якого виду спілкування. Висловлювання багатьох думок буде передчасним. Швидше за все, ваші ідеї ще сируваті, а люди поки не готові сприйняти ваші рішення. Якщо ви плануєте найближчим часом багато спілкуватися, зірки радять уже сьогодні придивитися до свого оточення, щоб позбутися від небажаних співрозмовників і знайти більш адекватну аудиторію. Бажано відкласти поїздку, знайомство, виступ, відкриття особистого сайту, створення мережевого облікового запису.

Лев

Сьогодні думки Львів змінюють напрям. Вразливі і невпевнені в собі Леви отримають нову поживу для сумнівів. Якщо збити вас зі шляху неможливо, ви знайдете в своїх недавніх планах цікавий ракурс або слабку ланку. День підходить для чергової переоцінки дружніх зв’язків, хибних друзів ще не пізно перевести в безпечний розряд приятелів. Варто звернути увагу на звичні інформаційні канали: на додаток до основного, можна подумати про альтернативний варіант, для приватних контактів.

Діва

Для Дів цей день багато в чому є перехідним. Можлива як зовнішня, так і внутрішня переорієнтація. У будь-якому разі зірки радять відкласти кардинально нові ініціативи: якщо ви дасте їм хід сьогодні, ситуація може швидко вийти з-під контролю і почати дарувати вам сюрприз за сюрпризом. Краще зробити акцент на психологічній підготовці до наступного етапу, який, безсумнівно, близький. Саме час попрощатися з помилковими ідеями, застарілими цілями або роллю, яка вам не підходить.

Терези

Сьогодні у Терезів може скластися відчуття, що вони вже знають всі відповіді, тоді як у їх оточення, навпаки, виникне маса питань. Це не самий вдалий момент для включення в дискусію з партнером, начальником або родичем, але варто бути до неї готовим: швидше за все, ухилитися від розмови не вдасться, не зараз, трохи пізніше. В отриманій інформації знайдуться нові аспекти, і якщо ви налаштовані серйозно, вам теж не варто від них відмахуватися, інакше з’являться перешкоди до реалізації планів.

Скорпіон

Скорпіонам не варто втрачати присутності духу, якщо не все йде чітко за планом. Незважаючи на непорозуміння, події рухаються в потрібному для вас напрямку, і потрібно лише трохи почекати, щоб склалися всі пазли задуманої картини. Не варто поспішати з початком подорожі, навчання, публікації матеріалів, юридичного спору. До плутанини і дивним казусів краще поставитись з гумором. Пора відсіяти одноразові контакти, які виникли у вашому житті виключно у зв’язку з форс-мажорною обставиною.

Стрілець

Стрільцям зірки натякають, що у партнера можуть з’явитися секрети або приховані мотиви. Бити на сполох і прагнути до викриття «обману» не варто: цілком можливо, інша людина діє у ваших інтересах, готує вам сюрприз або від чого-то вас оберігає. Варто взяти підозри на замітку лише в тому випадку, якщо для вас важливо чуже вміння зберігати таємниці. Поки не з’ясовано питання щодо надійності, краще почекати з відкриттям вкладів, оформленням довіреностей, передачею матеріальної відповідальності.

Козеріг

Козерогів сьогодні інтригує чужа поведінка, будь-який натяк буде сприйнятий з інтересом. Можливо, у вас дійсно назріє розмова, наприклад, з кимось з домочадців або товаришів по службі. Але зірки не радять вам болісно гадати, який настрій співрозмовника і що саме він хоче вам сказати. Це не найкращий день для чесної розмови, до того ж, поки невідомо, наскільки вас обрадує сказане. Не виключено, що вам доведеться подумати про пошук іншого посередника, партнера, мешканця, довіреної особи.

Водолій

Сьогодні Водоліям не варто розгортати бурхливу діяльність, в тому числі, в особистих стосунках. Невдовзі поведінка зацікавленої вам особи може змінитися, що зведе нанівець сьогоднішні зусилля і потребує корекції тактики. «Першими ластівками» цих змін можуть стати чутки, натяки або двоїсті за змістом повідомлення. Якщо новини здаються вам дивними і неправдоподібними, не поспішайте вважати їх брехнею: обставини змінилися, і те, що раніше здавалося абсурдом, тепер цілком може бути правдою.

Риби

Сьогодні Риби гостро відчувають розбіжність мрії і реальності, особливо, у власному будинку і сімейних відносинах. Зірки не радять вам концентруватися на прикрі моменти дійсності, інакше негатив стане вашим супутником на кілька тижнів вперед. Замість того, щоб шкодувати про недосяжні зараз ідеали, корисно усвідомити, що найгірше позаду, і подумки налаштуватися на наступний етап наближення до мети. Ідеї цього дня здаються парадоксальними, але вам варто продовжувати в них вірити.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.