Гороскоп на сьогодні, 15 червня

Опубліковано: 14.06.2018

15_main

Овен

Сьогодні увага Баранів може виявитися прикута до сімейних справ, житла, приватного життя. Доведеться подумати про цю сторону буття навіть у тому випадку, якщо ви за горло завалені роботою або намірилися насолодитися відпочинком. Не виключено, що ви аж до ночі будете прокручувати в голові недавню розмову з близькими. Одним з найбагатших потенційних ресурсів сьогодні є сфера почуттів. Ви досягнете успіху насамперед там, де залучені емоційно, хочете подбати про когось, зробити добру справу, інформує Ukr.Media.

Телець

Для Тельців це один із гармонійних днів. Можна розраховувати на моральну підтримку близьких, на доброту випадкових спутників і співрозмовників, на благородство і поблажливість сильних світу цього. Якщо ви побоюєтеся змінювати своє життя, цього часу вам дозволяють зробити паузу і «дозріти» для неминучого кроку. Варто використовувати будь-яку можливість для підтримки гармонії в сім’ї та шлюбі, так як вже в самому незабаром ситуація може стати більш напруженою: стане більше клопоту, посиляться розбіжності.

Близнюки

У Близнюків сьогодні може посилитися бажання кинути всі справи і з головою зануритися в літні розваги, але зірки підказують, що робити цього не слід. Розважальні і романтичні заходи бажано відкласти до вихідних, а в цю добу активніше подбати про «хліб насущний». День дозволяє розширити запити і поліпшити матеріальне становище, але все ж краще віддати пріоритет корисним цілям: поповнення продуктових запасів, заправці авто, забезпечення всім необхідним домашніх вихованців.

Рак

День додасть Ракам удачі, впевненості та натхнення. Події попередніх діб отримають гарне продовження, багато страхи виявляться неспроможними. Якщо ви допустили помилку, вас охоче пробачать або великодушно дадуть час виправитися. Батькам буде нескладно знайти спільну мову з дітьми. Якщо ви морально готові до непростої акції, краще приступити до неї саме сьогодні, оскільки завтра у справу втрутяться непревиденние обставини, частина ваших талантів і переваг може стати безглуздою.

Лев

Сьогодні Леви можуть дати волю почуттям й прихильностям, а якщо пощастить, то і повністю розслабитися. Яскрава «візитна картка» в цей день означає не надто багато. Можна знехтувати лакуванням зовнішності, не дбати щохвилини про демонстрації своєї конкурентоспроможності, відпочити від косметики, статусного одягу та інших атрибутів успішного образу. Корисно побути в тиші, в безпеці, на своїй власній території. Відпочинок від публічності допоможе вам відновити сили і зміцнити стресостійкість.

Діва

Події цього дня підживлюють оптимізм Дів і зміцнюють їхню віру в себе. Це хорошаий час для розмов про перспективу, при цьому можна успішно протягнути нитку від минулого до майбутнього, усвідомити цінність колишнього досвіду і старих зв’язків. Не варто відмовлятися від контакту з однодумцями, ріднею, співвітчизниками. Емоційна гармонія сьогодні означатиме щонайменше, а часом і більше, ніж інтелектуальна єдність. Щоб її підтримати, добре використовувати музику, відеоряди, спільні спогади.

Терези

В цей день Терезам не варто нехтувати своїм боргом, у тому числі, моральним. Добре підтримувати сімейні зв’язки і емоційно забарвлені контакти з потрібними людьми. Вдалий момент для використання протекції, при цьому особливо продуктивними можуть виявитися знайомства, зав’язані в минулому або на батьківщині. Займане положення вигідно позначиться на матеріальному статусі, але в цю добу краще не витрачати гроші на експерименти і пригоди, краще керуватися принципом «все в дім» (або в бізнес).

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони інтиснктивно відчувають, що обставини вдалі і не варто зупинятися на середині шляху. День дозволяє отримати додаткові відомості, продовжити в потрібному напрямку розмову, листування, дослідження. Гарні враження обіцяють поїздки. Вдалий момент для контакту з іноземцями або людьми, які знаходяться далеко від вас, для перегляду пізнавальних відеоматеріалів та огляду пам’яток. Але не варто забувати, що сьогоднішній спокій може бути затишшям перед бурею.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям не варто прагнути до завоювання нових просторів і яскравих зовнішніх перемог. День підходить для об’єднання по кровному, духовному чи національною ознакою, чудово піде сімейна зустріч, спілкування з замляками. Саме у вузькому колі довірених осіб і безпеки ви знайдете істину і відчуєте незабутні емоції. Можна довіритися чуттям, в першу чергу, в інтимних і в близьких до критичних ситуацій. Якщо ви сумніваєтеся в собі, прислухайтеся до поради вчителя, думок сім’ї.

Козеріг

Козерогам сьогодні краще заздалегідь позбутися від зайвої підозрілості. Більшість оточуючих людей до вас в цей день налаштовані прихильно. Не є загрозливою і обстановка в цілому. Якщо ви перебуваєте в належній формі і у відповідному настрої, можна зайнятися розвитком відносин, зміцненням зв’язків з клієнтурою або аудиторією. При цьому не варто забувати, що важливіше інших моментів буде взаєморозуміння. Бажано апелювати до чужих почуттів, а не розуму. У промові важлива правильна інтонація.

Водолій

Сьогодні Водоліям не варто залишати безпечне гостинне місце, будь то будинок, офіс, лікарня або щось інше. Зовнішній блиск в цей день не так вже необхідний, куди важливіше знайома обстановка, відчуття близькості або емоційного комфорту. Це гарний час для прояву родинних почуттів, турботи, співчуття. Робота піде краще, якщо викликає позитивні почуття, пробудить сентиментальні спогади. Краще відкласти ризиковані заходи, що вимагають напруги фізичних і душевних сил.

Риби

День допоможе Рибам повірити в краще і підняти самооцінку. Можна використовувати його для любові, відпочинку, творчості, спокійного спілкування з близькими. Для батьків буде мати особливе значення контакт з дітьми, варто зробити акцент не на інтелектуальному або технічному, а на емоційному та духовному вихованні. Якщо ви сповнені енергії, краще зайнятися тим, що пробуджує у вас креативний імпульс, обіцяє приплив яскравих переживань і розширює кругозір. Відповідний момент для подорожі, спілкування з іноземцями.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.