У літньому таборі відпочинку, що на Христинівщині, проведено профорієнтаційний захід для учнівської молоді

Опубліковано: 14.06.2018
Коли закінчується навчальний рік, для школярів починається весела і яскрава пора −канікули. Школи організовують літні табори задля змістовного та цікавого дозвілля дітей. Адже для багатьох, наступний навчальний рік – це рік нових знань, подій, досягнень та важливих рішень, які стосуються вибору професійного шляху.

Табір

Тож з метою формування в учнівської молоді відповідального ставлення до свого професійного майбутнього, директор Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Василь Ковальський провів профорієнтаційний захід для 56 учнів літнього табору відпочинку Верхняцької загальноосвітньої школи № 1.

Директор філії ознайомив школярів із різноманітними професіями, формулою вибору майбутнього фаху, охарактеризував ситуацію на ринку праці Христинівщини. Особливу увагу звернув на потребу місцевих роботодавців у робітничих кадрах.

«Проведення таких заходів дозволяє  збагатити знання учнів щодо професій та спеціальностей актуальних нині на ринку праці, цим самим допомогти у виборі свого професійного спрямування у житті. Адже хто володіє інформацією, той примножує свої можливості», – наголосив Василь Ковальський під час розмови з майбутніми випускниками.

На завершення юнаки та дівчата отримали корисні рекомендації щодо проходження он-лайн тестування, використовуючи Платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри, сервіс якої знаходиться на офіційній веб-сторінці Державної служби зайнятості.

Христинівська районна філія Черкаського ОЦЗ

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.