У селі Берестівець відбулося обласне свято “Мистецька толока”

Опубліковано: 14.06.2018

9 червня у селі Берестівець, що входить до складу Паланської ОТГ, відбулося обласне свято “Мистецька толока”.

У святі взяли участь 25 творчих колективів та окремих виконавців Уманського, Христинівського, Тальнівського, Лисянського, Катеринопільського районів. Крім того, 10 сільських майстрів-аматорів та аматорських колективів Паланської ОТГ презентували свої творчі поробки.

Захід розпочався святковою ходою всіх учасників дійства центральною вулицею села.

Урочисту частину з привітального слова розпочали голова Паланської ОТГ Петро Кучеренко, староста села Берестівець Галини Панасюк, а також заступник директора КУ «ОЦНТ та КОР» Людмила Глухенко.

Усі учасники свята намагалися виступити якнайкраще і продемонструвати свої співочі та хореографічні таланти. “Мистецька толока” проходила у дружній піднесеній атмосфері.

толока

На завершення свята організатори підготували для всіх охочих подарунок: за давньою українською традицією господарі дому частували своїх гостей смачними стравами, – додому ніхто не поїхав голодним.

“Сьогодні зібралося багато колективів самодіяльності Черкаської області. І ми бачимо по нашому дійству, що багато є талантів, що сьогодні розкриваються таланти, сьогодні люди прагнуть до культури, духовності, відпочинку. І тому слід аби наші керівники зрозуміли: люди мають не тільки працювати, а вони повинні вміти і відпочивати. Сьогодні в селі Берестівець нашої територіальної громади ми бачимо, що тут є всі умови для відпочинку, для занять, а також для духовності і культури.” – підсумував Петро Кучеренко.

Джерело: Громадське Умань

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.