Гороскоп на сьогодні, 16 червня

Опубліковано: 16.06.2018

15_main

Овен

Для Овнів сьогодні актуальні розваги, ігри, любовні справи, творчість, відпочинок. Свіжий імпульс може отримати колишнє хобі, але будуть і нові тенденції, в тому числі, несподівані повороти в особистому житті. Інтерес може залучити гра на біржі, лотерея, реклама або шоу-бізнес. Можливі оновлення, пов’язані з дітьми. Не бажаючи упустити нічого, ви вирішите діяти в декількох напрямках паралельно. Крім емоційної, ігрової або креативної складової, для всього буде потрібна матеріальна база, інформує Ukr.Media.

Телець

Головний сюжет дня розгорнеться для Тельців в їх приватне життя, можливо, прямо у власному будинку. Яскрава подія може бути пов’язана з дітьми, шлюбом, житлом, нерухомістю, кар’єрою або бізнесом. Може бути порушена і ваша зовнішність. Доводиться констатувати, що більше немає дороги назад, і є тільки один можливий шлях – до оновлення, прогресу, перетворення. Несподівано для себе, ви відреагуєте на багато нестандартно, навіть приємні тенденції можуть супроводжуватися нервозністю і моментами стресу.

Близнюки

Сьогодні в полі зору Близнюків трапиться щось неординарне. Джерелом радості і сюрпризів можуть стати діти. Яскравий можливий поворот в особистому житті. Це прекрасний день для побачень, вечірок, свят, відвідування культурних і розважальних заходів. Творчим натурам випаде шанс реалізувати свій креатив. Незвичайні враження цього дня можуть змусити забути про більш приземлені речі, наприклад, про матеріальну сторону питання, але зірки підказують, що варто подумати і про це.

Рак

Сьогодні Раки можуть отримати заряд натхнення зовсім не з того джерела, на який розраховували. Висока ймовірність оновлень у фінансовій сфері, наприклад, у вигляді несподіваних грошових надходжень або звільнення від боргів. Одним з найбільш пам’ятних заходів може виявитися шопінг, особливо, якщо ви вирушили за подарунками, модними новинками, приладдям для відпочинку, матеріалом для креативу, а також, якщо вирішили відвідати торгові заклади разом з дітьми або коханою людиною.

Лев

День налаштовує Львів на оновлення, насамперед, на естетичний «апгрейд» самих себе. Ви можете раптом зважитися на акцію по зміні іміджу, витратитися на екстравагантну новинку, зробити оригінальний жест. У справу можуть бути замішані побічні чинники – наприклад, ви захочете щось довести, зробите виклик людям або долі. Зірки радять дотримуватися власного стилю і потреб, так як будь-яка помилка або перебір сьогодні відбиваються насамперед на вас, вашої зовнішності, відносинах або репутації.

Діва

Сьогодні Дівам важко дотримуватися своєї лінії поведінки, особливо, якщо в ній переважають скромність і аскетизм. Характер моменту або особливість оточення, в яке ви потрапили, здатні збити вас зі шляху. Вплив цієї доби може виражатися в прагненні до надмірних зовнішніх ефектів, екстравагантності. Можливо, підштовхнуть вас до цього друзі, діти або ваш улюблений чоловік. Це прекрасний день, якщо ви хочете вирватися з лещат буденності, змінити обстановку, розвіятися, вдатися до креативу.

Терези

Сьогодні Терези не тільки добре проведуть час, але і закладуть вдалий ритм дій на майбутнє. Краще не планувати на цей день офіційні візити, не варто сидіти над сухими цифрами або сидіти вдома на самоті. Це прекрасний день для кохання, ігор, тусовок, творчих акцій. Багатьом Терезам випаде шанс блиснути смаком, чарівністю, талантом, оновити існуючі відносини, повернутися в колишню компанію, взятися за кинутий проект. Можливі і нові приємні тенденції, можна закохатися, захопитися.

Скорпіон

Скорпіонам день дарує мотивацію, але і ставить перешкоди. Вами може керувати любов чи жага слави, успіху. Буде мало просто подобатися потрібним людям. Щоб отримати приз, вам належить довести свої почуття, підтвердити спроможність, в чомусь змінитися або довести до кінця важливу справу. Поряд з несподіваним стимулом, з’явиться привід для загострення конфлікту. Якщо на вашу мету знайшлися інші претенденти, рушійною силою подій стане творче, любовне, фінансове або інше суперництво.

Стрілець

У Стрільців сьогодні один з вдалих днів, особливо ймовірні успіхи на ниві творчості і любові. Однак ваша задоволеність життям зараз залежить не тільки від характеру пропонованих благ, але і від ваших власних апетитів. Якщо запити непомірно високі і ви претендуєте на більше, вам може виявитися мало того, що пропонує доля, хоча інші люди, без сумніву, вам щиро позаздрили б. Ніхто не забороняє вам мріяти про неможливе, але не варто упускати і те, що саме пливе в руки.

Козеріг

Козерогів зірки знову закликають до дотримання почуття міри. Якщо вам є що втрачати, або ви ще не можете дозволити собі надмірності, вам варто боротися з спокусами в сфері почуттів, фінансів і в бізнесі. Незважаючи на природний аскетизм або інший стримуючий фактор, завдяки якому ви славитесь взірцем розсудливості і сталості, сьогодні ви не застраховані від небезпечних перегинів. Ви можете несподівано закохатися, захопитися, витратити гроші на оригінальне придбання або піти на діловий ризик.

Водолій

Водоліям зірки підказують, що перший хід сьогодні не за ними. Якщо ви проявляєте ініціативу, то перше, що вам доведеться зробити, це сподобатися своїй аудиторії, без цього про перемогу не може йти і мови. Партнер, противник, і навіть близька людина можуть піднести вам сюрприз. Вам можуть кинути виклик, поставити умови або зробити приємний, але неоднозначний подарунок з таємною думкою. При цьому положення у вас буде не саме виграшне, наприклад, ви можете виявитися безсилі перед чужою чарівністю.

Риби

Сьогодні Рибам краще не піддаватися любовній лихоманці, наслідки виявляться не зовсім такими, як передбачалися. Замість комфортної для себе ситуації, можна отримати додаткове навантаження. Більш приємні перспективи обіцяє творчий підйом або турбота про дорогих вам істот, однак і тут вам потрібно розраховувати свої сили, щоб звалити на себе непосильний тягар. Також, сьогодні не варто старатися в питаннях лікування. Якщо дотримувати помірність, день залишить яскраві і приємні враження.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.