Гороскоп на 17 червня

Опубліковано: 17.06.2018

15_main

Овен

Цей день Овни можуть цілком присвятити своїм захопленням, творчим або технічним. Не завадить згадати оригінальне хобі, яке ви закинули. Великий інтерес представлять колективні ігри та акції, вечірки та інші розважальні заходи. Також, це прекрасний час для любові, особливо, якщо ви хочете дати новий імпульс раніше романа. Заслуговують на увагу події, що беруть свої витоки в минулому. Не варто дивуватися, якщо вас відвідає відчуття дежавю або гостре бажання взяти реванш, інформує Ukr.Media.

Телець

Тельцям корисно мінімізувати підґрунтя для конфліктів, в тому числі, в будинку і сім’ї. Головним джерелом небезпеки зараз є колишні розбіжності: саме вони, при вашому або чужому потуранні, здатні розгорітися знову. Ще однією причиною напруженості можуть стати ваші нові смаки і оригінальні вимоги до оточуючих. Може стати іншою і ваша реакція на знайомі події: те, що раніше видавалося вам цілком нормальним, тепер може викликати нетерпимість і раптові спалахи роздратування.

Близнюки

Близнюкам варто провести цей день в активному режимі. Навіть якщо у вас немає настрою, бажано себе перебороти і «вийти в люди». Враження, які ви сьогодні отримаєте, стануть прекрасним джерелом енергії та натхнення на весь наступний тиждень. Зірки радять використовувати будь-яку можливість повеселитися, побути на природі, отримати задоволення від літнього відпочинку. Це хороший день для пікніків, флірту, творчих акцій, занять спортом, відвідування різних шоу, в тому числі, разом з дітьми.

Рак

День допоможе Ракам уникнути зайвої меланхолії, чутливості і уразливості. Аж до ночі обстановка буде схиляти до здорового оптимізму і позитивного погляду на життя. До кінця дня ви можете виявити, що були кілька марнотратні, емоційно або фінансово, але про це не варто шкодувати, адже гарний настрій дорожче. Вдалий момент, якщо ви хочете застосувати свої артистичні задатки, продемонструвати почуття гумору або розкрити з несподіваного боку креативний потенціал.

Лев

Сьогодні Леви схильні потурати своїм звичкам, часом шкідливим, і апетитам, не завжди скромним. Багатьом Левам необхідна публіка, перед якою можна покрасуватися, наприклад, похвалитися обновкою. Найбільш гармонійно будуть відчувати Леви, які змогли знайти для себе «золоту середину», не надто переймаються бажанням сподобатися або взяти реванш. Ще однією корисною рисою в цей день є вміння жити в злагоді з близькими: батьками, домочадцями. Може виявитися до речі і вміння приймати гостей.

Діва

Сьогодні Дівам нелегко залишатися собою. Багато Дів будуть розриватися між бажанням догодити улюбленим людям і прагненням зробити на них незабутнє враження. Якщо ви зумієте поєднати ці два вектори, будь-яке спілкування стане надзвичайно приємним. Якщо ж при спробі знайти баланс у вас виникне внутрішній конфлікт, краще зняти з себе невідповідну маску і виступити в своїй справжній ролі, в обхід модних стандартів: можливо, саме це допоможе вам виділитися з натовпу і завоювати чужу симпатію.

Терези

День зміцнить Терезів в приємній думці, що багато чого змінюється на краще, і в цілому, це вірно. Але буде схильність перебільшувати деякі зрушення, особливо, якщо ви їх довго чекали. Насолоджуючись моментом, не варто будувати великих планів: замість того, щоб відкрити нові перспективи, ви ризикуєте потрапити в одну із знайомих пасток, у тому числі фінансових. Лише романтичні і дружні відносини, які не залежать від матеріального чинника, можна розвивати без побоювання, в інших випадках свобода буде уявною.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони готові вкласти в реалізацію бажань максимальну кількість ресурсів. Зірки підказують, що в подібному максималістському настрої буде важко знаходитися тривалий час, а в короткий термін ваші мрії навряд чи здійсненні. Не варто орієнтуватися на свої сьогоднішні емоції і апетити як на еталон, швидше, цю добу допоможуть вам зрозуміти, до яких меж ви зможете витримувати навантаження і пов’язане з ними напругу. Особливо небажано піддаватися пориву в серйозних питаннях.

Стрілець

Сьогодні Стрільці не задовольняються меншим і схильні ускладнювати складне становище, з метою його поліпшення. Зірки нагадують, що саме найкраще часто стає ворогом хорошого, і радять не псувати вдалий збіг обставин власної непомірності. Це прекрасний день, поки ви мудро тримаєтеся в рамках своїх істинних потреб, але у вас можуть виникнути проблеми, якщо ви вважаєте себе небожителем і перебуваєте в переконанні, що ваші запити в рази вище потреб простих смертних.

Козеріг

Сьогодні Козерогам краще уникати надмірностей або встановити межу, за яку не варто переходити. В цей день відключені ваші природні «обмежувачі», легко піддатися сильному бажанню, творчому пориву, любовної пристрасті, жаги до наживи, а то й просто загальному веселому настрою, наприклад, з дітьми. Ігровий азарт і захопленість можуть виявитися сильніше вродженої обережності. Варто подвоїти пильність, якщо доля пропонує вам надолужити згаяне і здійснити те, що одного разу не вдалося.

Водолій

Сьогодні Водоліям важливо знайти правильну лінію поведінки. В першу чергу, варто стежити за своїми манерами і адекватно відгукуватися на чужу ініціативу. Можливі проблеми, якщо ви імпульсивні, порушуєте кордон, епатируєте своє оточення, не вмієте приховати свої справжні почуття і домагання. Не варто намагатися догодити тим, хто не потребує у ваших послугах, або змагатися там, де з вами ніхто не збирався конкурувати. Виняток – ситуації, коли ви свідомо граєте роль в житті чи на сцені.

Риби

Сьогодні Риби можуть опинитися в ситуації, коли обставини запрошують забути про кордони, а інстинкт радить про них пам’ятати. Типовим представникам знака варто прислухатися до внутрішнього голосу і відмовитися від підвищених навантажень, особливо, якщо є нестача грошових, енергетичних і інших ресурсів. Ви можете зняти з себе будь-які обмеження, якщо вам важливіше яскраві враження і ілюзія свободи, але не варто дивуватися, якщо в підсумку день закінчиться для вас перевтомою або іншими проблемами.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.