ПриватБанк почав реструктуризацію боргів жителів Уманщини

Опубліковано: 17.06.2018

28_main

Жителі Уманщини, які заборгували ПриватБанку за кредитними картками чи договорами, отримають допомогу у вирішенні кредитної кризи. Кредитно-фінансова установа обіцяє вирішити складні фінансові питання та допомогти заощадити тисячі гривень, пише procherk.info.

За словами Зборовської Світлани, керівника Направлення Credit Collection Черкаської філії ПриватБанку, у разі виникнення непередбачуваної ситуації та неможливості оплачувати кредитні зобов’язання не варто чекати на кращі часи.

«Слід звернутись до банку та обговорити можливість реструктуризації боргу, що утворився. Досить лише викласти причини, за якими Ви не в змозі платити за поточним графіком. Крім того, можна запропонувати свій варіант виходу із ситуації, яка склалась. Наразі реструктуризація можлива навіть для тих, хто вже звертався за допомогою до банку та порушив умови погашення заборгованості», ― зазначила Світлана Зборовська.

При реструктуризації боргу ПриватБанк йде на поступки клієнту і списує частину нарахованих штрафів, пені та комісій. Проблемний клієнт виключається зі списку клієнтів, що мають обмеження в обслуговуванні.

«Однак, ці поступки не виділяють клієнта з-поміж інших боржників, і, тим більше, не роблять його умови кращими, ніж у добросовісного клієнта», ― наголошують представники ПриватБанку.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.