Гороскоп на 19 червня

Опубліковано: 19.06.2018

15_main

Овен

Сьогодні Овнам знадобляться практицизм і акуратність. Успіхи мають накопичувальний ефект: чим ретельніше сплановані справи і чим більше послідовності проявлено в їх виконанні, тим більше порадує кінцевий результат. Можливо, вдасться зробити більше наміченого. Також, важливі інформованість, контактність, допитливість, готовність підтримувати зв’язки з колегами, підлеглими, представниками медицини, працівниками побутових сервісів. Ключові зустрічі і контакти краще не відкладати на вечір, інформує Ukr.Media езотерика.

Телець

Тельцям день допомагає знайти спільну мову з партнерами, але обмежуватися діловими темами не обов’язково. Вітається обмін корисними порадами, пізнавальною інформацією, може принести задоволення роль вихователя або вчителя, ведення блогу з прикладного хобі, участь в семінарі на практичну тему або в екскурсії. Знайдеться відповідний привід для розмови, якщо ви з ким-небудь в складних відносинах. З дітьми добре займатися розвиваючими іграми, непогано торкнутися і морально-етичних аспектів.

Близнюки

Обставини дня можуть змусити Близнюків залишитися вдома, або в офісі, лікарському кабінеті або одним не самому надихаючому місці. Опинившись в «ув’язненні», не варто сприймати його як вирок. Сьогодні можна цікаво провести час, спілкуючись з близькими або отримуючи будь-які додаткові корисні знання. День гарний для поглиблених досліджень, особливо цікаві дослідження в сфері природничих наук, медицини, фінансів, лікувальної косметології, ветеринарії, раціонального господарювання.

Рак

Раків сьогодні радують результати контактів, навчальних заходів, коротких поїздок, інформаційних пошуків. Вчорашні починання обіцяють гарне продовження. День налаштовує на практичний лад, але вам зовсім не обов’язково слідувати жорстким правилам і керуватися лише сухими цифрами. У розумних межах, ви можете дати волю інтуїції, фантазії, творчого мислення. Це вдалий момент для довірливої бесіди і висловлення особистої думки, для контакту з дітьми і їх викладачами, вихователями.

Лев

Левам сьогодні не варто уникати розмов з домочадцями. Ділове спілкування краще в приватній безпечній обстановці. Якщо у вас є особисті внутрішні проблеми, це вдалий час для зустрічі з психологом, а якщо є фінансові труднощі, то з довіреною особою. Кращими слухачами і порадниками можуть виявитися ваші старі знайомі: сусіди, колеги. Найбільш актуальні теми, пов’язані з житлом, родинними узами, домашнім господарством, матеріальними нюансами, сімейної психологією.

 

Діва

Сьогодні Діви затребувані як співрозмовники, порадники, попутники, перекладачі, викладачі, а також, як «жилетки для сліз». День гарний для занять, пов’язаних з дослідженнями, усній і письмовій промові. Крім компетентності та ерудиції, ви можете блиснути літературним або психологічним талантом, інтуїцією, спостережливістю, життєвою мудрістю. Чим сильніше ви зацікавлені, тим яскравіше виявляться будь-які ваші здібності. Слушна нагода для озвучування своїх особистих прохань, думок і потреб.

Терези

Сьогодні Терезам краще не втручатися в чужі справи без попиту, але варто відгукнутися, якщо прохання про допомогу очевидна. Не виключено, що вам теж знадобиться підтримка, або інформаційна, або практична. У цю добу не варто з будь-якою ціною прагнути до зовнішнього блиску, налагодити будь-які відносини куди швидше допоможе добра пораду або кваліфікована консультація. Небажані відкриті співбесіди і наради, особливо, якщо обговорюються приватні теми: по можливості, краще спілкуватися у вузькому колі.

Скорпіон

Скорпіонам варто використовувати цей день для спілкування, так як сьогодні воно протікає з явною взаємною користю і не обіцяє гострих конфліктів. Це прекрасний день для досліджень і планових оновлень, участі в нарадах, конференціях, семінарах, для проведення консультацій і навчально-пізнавальних заходів. Добре займатися питаннями туризму і еміграції. Є шанс висловитися, продемонструвати знання, отримати або дати мудру пораду, скористатися протекцією. Вдало пройде поїздка, екскурсія.

Стрілець

Стрільцям не варто упускати можливість поговорити про сокровенне або про наболіле, виступити в ролі сповідника або зберігача таємниць. Крім володіння деталями, в будь-якій розмові сьогодні важливий психологічний фон, бажано не перетворювати діалог в «театр одного актора» і не забувати про делікатність. Чуйність допоможе вам завоювати чужу довіру, знайти слухачів або учнів. Таємна інформація стане потужною зброєю. Відповідний день для секретних зустрічей і нарад, приватного листування або консультації.

Козеріг

Для Козерогів важливі інформованість і взаєморозуміння. Є умови для поповнення знань і обміну ними, але в певному стилі. Особливий інтерес викличе приватне знання, спілкування з авторитетами і «присвяченими». Скепсис буде уживатися з тягою до містики і магії, в тому числі, в сфері медицини та освіти. Стимулом до довірчого спілкування або дослідженням може стати таємнича екзотична атмосфера, чужа культура. Малоймовірна повна відвертість, її сьогодні замінює читання між рядків.

Водолій

Сьогодні життя надасть Водоліям черговий шанс доторкнутися до таємного і незвіданого, причому не в ефемерних і умоглядних, а в цілком земних сферах. Особливу увагу привернуть деталі і подробиці. Це прекрасний день, якщо ви допитливі і допитливі, що не задовільняєтесь поверхневими знаннями і прагнете осягнути глибинну суть питання. Дана якість може виявитися корисним не тільки при проведенні тих чи інших робіт, але і при лікуванні захворювань, залагодженні поточних побутових проблем.

Риби

Рибам варто вловити настрій співрозмовника і підлаштуватися під його тон. Відповідна психологічна атмосфера сьогодні буде однією з умов повноцінного діалогу. Не варто переривати того, хто намагається викласти вам ситуацію у всіх подробицях, сьогодні вони мають сенс. Це хороший день для спілкування з партнером, наставником, іноземцями, клієнтурою. Важливі зустрічі краще не відкладати на вечір. В кінці дня потрібні люди почнуть зникати з поля зору, або у них пропаде бажання ділитися унікальною інформацією.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.