Активний відпочинок – запорука здоров’я

Опубліковано: 22.06.2018

Літо – прекрасна пора, яка дозволяє смакувати природою дощенту. У мальовничому с. Ятранівка, на лоні природи, учні Уманського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 – колегіум» разом з учителем та батьками варили юшку та займалися активним відпочинком. Кожен знайшов собі заняття до душі: когось приваблювали шахові бої, інші підкорювали волейбольний м’яч, для когось цікаво було позмагатися у спритності під час гри у настільний теніс. Враження були просто неперевершені.

1

1

Дитинство – найпрекрасніший період для подорожі. Не можливо не використати цю найщасливішу пору з максимальним задоволенням. До того ж, будь-яка мандрівка дарує безліч знань, спогадів, почуттів та емоцій. Подорожуючи світом, молода людина краще починає розуміти, чого вона хоче від життя.

18 червня учні Уманського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 – колегіум» відвідали міста Львів, Одеса, щоб пізнати нове , незвідане та назавжди запам’ятати цю подорож.

1

1

У віртуальній подорожі побували вихованці Умансього навчально – виховного комплексу № 17 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад». Мандруючи Конвенцією ООН про права дитини, діти познайомились із міжнародно – правовими стандартами прав людини, із поняттям прав людини, розкрити їх зміст тим самим усвідомили свою громадянську позицію та правову свідомість.

Джерело: відділ освіти Уманської міської ради

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.