Гороскоп на 23 червня

Опубліковано: 23.06.2018

15_main

Овен

День пробуджує в Овнах високу емоційність і підштовхує до ризику. Якщо ви перебуваєте в засліпленні почуттів, вам буде нелегко вибрати вірну тактику. Зірки радять контролювати свої душевні пориви на тій стадії, коли ще можливо зупинитися. Імпульс до дії або до гострого переживання здатен дати ревнощі, чуттєвість, заздрість, явну або уявну невдачу. Підживлення можуть отримати ваші давні розбіжності з друзями, коханими людьми, діловими партнерами, ідеологічними супротивниками, інформує Ukr.Media езотерика.

Телець

Сьогодні багато Тельців зіткнуться з ситуацією, що випробовує на міцність їх відносини, в тому числі, близькі. Ініціатива частіше буде виходити від інших, при цьому чужі вчинки виявляться несподіваними і некерованими. Каталізатором конфлікту можуть стати давні образи та рахунки, ревнощі, впертість, жадібність. Утруднений будь-який діалог: вибравши неправильний тон, можна поліпшити справу, а підлити масла у вогонь. Якщо опонент не в дусі, краще почекати з проханням, пропозицією, напоумленням і тим більше претензією.

Близнюки

Близнят день провокує на підвищену емоційність, яка здатна перейти в дратівливість. При цьому сила переживань не завжди буде пропорційна значущості проблеми. Сплеск емоцій можливий у зв’язку із станом здоров’я, фінансами, поведінкою домашніх вихованців. Але ви можете отримати з свого настрою користь, якщо спрямуєте емоції в потрібне русло. Варто робити це вчасно: накопичуючий негатив сьогодні легко дає імпульс психосоматичних порушень, включаючи розлад травлення.

Рак

Сьогодні успіхи Раків не в останню чергу залежать від уміння грамотно використовувати свої і чужі емоції. День потенційно успішний, якщо ви наполегливі, темпераментні, стресостійкі і готові вкластися у виконання бажання. У цьому випадку, у вас є все для того, щоб зробити ризиковану ставку і перемогти, незважаючи на бар’єри. Залежно від ситуації, ваш виграш може полягати у фінансовому прибутку, творчої перемоги, отриманні призу, любовної удачі, щасливої знахідки, рятування від небезпеки.

Лев

Увагу Львів сьогодні привертає сімейна атмосфера, житлова ситуація, подія на батьківщині чи важливий сюжет у приватному житті. Можлива залежність від чужої поведінки і загострена реакція на нього. Конфлікти дня мають не одну причину, тісно пов’язані з любовними, фінансовими, діловими, естетичними, територіальними, психологічними і моральними аспектами. Найбільш підступний і складний контакт з тими, з ким вас зв’язало сильне почуття, вигода, пайове майно, загальний секрет чи інша форма близькості.

 

Діва

Сьогодні у Дів велика спокуса піддатися почуттю або покластися на інтуїцію. Зірки підказують, що ваше чуття часто буде вірним, але радять врахувати навколишню обстановку і непросту психологічну атмосферу. В цей день панує напруженість, не найбільш гармонійними і передбачуваними будуть наслідки будь-яких вчинків. Ваш адекватний благий порив, і навіть щире слово, сказане в простоті душевній, здатні викликати бурну реакцію. Можливо, ви будете змушені діяти в чужому вам стилі.

Терези

Терезам варто бути уважнішими до фінансових і ділових питань. Саме вони можуть зіграти фатальну роль у вдалому проекті або сюжеті. Можлива марнотратство з розрахунком на яскравий зовнішній ефект. Краще утриматися від позик, кредитів, бажання закрити старі борги за рахунок нових. Не варто позичати гроші у друзів і створювати з ними зони загальною матеріально-майнової відповідальності. Не найкращий момент для виступу в ролі спонсора, не стануть винятком відносини з дітьми, рідними, пасією.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони тяжіють до надмірностей і експериментаторства, що може стати джерелом нездужань або причиною зіткнень з оточуючими. Справедливості заради, варто сказати, що до дисгармонійного поведінки нерідко буде підштовхувати зовнішню обстановку, в тому числі, атмосфера в сім’ї або в дружній компанії, ситуація в побуті або в бізнесі. Щоб звести до мінімуму неприємності, зірки радять контролювати запити, не захоплюватися задоволенням своїх примх і не потурати поганим звичкам.

Стрілець

Сьогодні Стрільці можуть опинитися в полоні фатальних обставин, але виправдовувати себе виключно ними зірки не радять. При найближчому розгляді, багато Стрільці виявлять, що знаходяться в глибокій залежності від власних переконань, захоплень, надій, фантазій, а часом і від помилок, таємних вад, давніх грішків. Не варто афішувати свої вчинки. Подвійно небажані важливі ініціативи: або вас будуть роздирати внутрішні протиріччя, або ви зіткнетеся з прихованим протидією.

Козеріг

Козерогам краще утриматися від експромту, зайвої химерності, екзотичного вибору і інших форм прагнення до оригінальності. Будь-який з цих варіантів сьогодні ризикований. Ефект буде не лише непередбаченим і неконтрольованим, але і не дуже корисним для стабільного майбутнього, до якого ви успішно просуваєтесь. Не варто заводити друзів, потурати чуттєвим імпульсам, відкривати і розширювати бізнес, здійснювати важливі фінансові операції, радикально оновлювати звичний порядок речей у будь-якій сфері.

Водолій

Сьогодні Водолії схильні ставити собі занадто великі цілі. Навіть якщо ви замахнулися на те, що вам по силах, в цей день енергетичні, фінансові та інші витрати непомірно поставленого завдання і отриманого результату. Втім, ви можете випробувати себе на витривалість в критичних обставинах. Можливо, вам вдасться виправити помилки минулого. Варто пам’ятати, що сьогодні небезпечні зловживання і надмірності, зокрема, у кожного порушення є чутлива морально-етична сторона.

Риби

Рибам варто пам’ятати, що це не тільки потенційно вдалий, але й підступний день. В стимулах і натхнення нестачі не буде, але кінцевий результат сьогодні задають не тільки вони. Ви зможете святкувати перемогу лише тоді, коли позаду залишаться всі успішно взяті перешкоди, а їх у цю добу буде чимало. Зірки радять вірити своїй інтуїції і ні на хвилину не втрачати з виду ту дороговказну зірку, яка веде вас по життю. Можливо, це буде ваше хобі, дитина, любов, творча ідея або віра.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.