Гороскоп на 24 червня

Опубліковано: 24.06.2018

15_main

Овен

Овнам не варто прагнути до бурхливої активності. Це день насиченого внутрішнього життя, але сплеск емоцій не гарантує припливу фізичної енергії та високої продуктивності зусиль. А ось від чого не варто відмовлятися, це від задушевної розмови за чашкою чаю або чогось, трохи більш міцного. В цю добу краще пожертвувати легким поверховим спілкуванням на користь теплого і довірчого, вибравши для цієї мети підходящого співрозмовника. Можливо, ви знайдете його в родині або серед старих знайомих, інформує Ukr.Media езотерика.

Телець

У Тельців з’являється шанс прояснити відносини й налагодити діалог. В першу чергу, це стосується взаємодії з близькими людьми: спілкування з ними стане більш гармонійним і психологічно комфортним. Той, хто вчора «метав громи і блискавки» або вперто не йшов на контакт, сьогодні пом’якшиться і відповість на ваші запитання. Якщо ви зіткнетеся з складним співрозмовником, вам підкаже потрібний тон обстановка або власна інтуїція. Можливо і посередництво третьої особи, наприклад, сусіда чи родича.

Близнюки

Сьогодні багато Близнюки здаються нетовариськими зі сторони, що не дивно, якщо врахувати атмосферу дня. У поточних клопотах вам буде цікавіше підтримувати контакт з домочадцями або близькою ріднею, ніж з широким колом малознайомих людей. Саме в сімейній атмосфері або серед старих друзів ви будете найбільш балакучі, цікаві і чуйні. Пальму першості в розмові аж до вечора утримають теми, пов’язані з лікуванням, господарством, харчуванням, утриманням вихованців та іншими «дрібницями життя».

Рак

Ракам зірки радять не пропускати вдалий момент для спілкування, а також для розвитку і застосування свого літературного і психологічного талантів. Сьогодні ви легко обираєте потрібні слова для вираження власних почуттів і думок, інтуїтивно відчуваєте настрій співрозмовника і знаходите точки перетину інтересів з ним. День підходить для тісного довірчого спілкування з дітьми, членами родини та коханою людиною, створюйте потрібний умонастрій для ведення особистого блогу або для приватної консультації.

Лев

Сьогодні Леви не проти поговорити з близькою душею. У відсутність такої, природним чином активізується внутрішній діалог. Навіть якщо ви опинились на самоті, краще не бути в інформаційному і емоційному вакуумі. Їжу для розуму і уяви можуть дати старі записи, архіви, кіно, музика, малюнки. Не завадить освіжити спогади, пов’язані з вашим особистим або сімейним минулим. Щоб розвантажити свідомість, можна спробувати описати свої враження, проговорити або візуалізувати відчуття.

 

Діва

Дівам сьогодні забезпечує душевний комфорт гармонія емоційного і ментального початку. Поєднання чутливості і проникливості допоможе вам у будь-якій ситуації, особливо, якщо вона пов’язана з спілкуванням або виразом думок. Це підходящий момент для приватного листування, пошуку відповідей на делікатні питання, обговорювання нюансів дружби або сімейних уз. Можливі звістки від старих друзів, родичів. Тонкі відчуття і цікаві спостереження обіцяє поїздка на близьку відстань, прогулянка по пам’ятних місцях.

Терези

Цей день може розчарувати Терезів-екстравертів, налаштованих на галасливі веселі заходи. Він пройде вдало, якщо ви знайдете час для спілкування з близькими людьми, наприклад, батьками. Сьогодні добре підтримати контакт з тими, кому ви можете довіряти, в тому числі, в делікатних родинних справах і фінансових питаннях. Не варто дивуватися, якщо далеко не всі ваші друзі по розвагам увійдуть у цей короткий список. Якщо ви налаштувалися на шопінг, краще віддати перевагу витрат на будинок і сім’ю.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони хороші співрозмовники, відрізняються загостреною інтуїцією, проникливістю, допитливістю і широтою поглядів. В дорозі ви інтуїтивно виберете правильний маршрут, а в спілкуванні потрібні слова. Зовнішній світ відповість ліпшим інформаційним потоком: можливо отримання знаку, цікавої пропозиції, відгуку, особистого листа, звісток з інших регіонів. Вдалий момент, якщо ви хочете освіжити знання, знову налагодити зв’язки, відновити свій авторитет. Відповідний день для контактів з іноземцями.

Стрілець

Сьогодні для Стрільців представляють особливий інтерес сакральні знання. Якщо ваша допитливість простягається не настільки глибоко й широко, вас можуть сильніше звичайного вабити чужі секрети, інтимні подробиці, таємні канали зв’язку або закриті елітні спільноти, питання психології і маніпулювання. Це вдалий час для листування на делікатні теми, наприклад, сімейні або любовні, а також для обговорювання тонкощів, пов’язаних з безпекою. Не всі відомості варто довіряти малознайомим людям.

Козеріг

Козерогам сьогодні не варто відмовлятися від діалогу, за умови, що співрозмовник знаком і викликає довіру. Саме довірливе спілкування стане чарівним засобом, який дозволить вам пом’якшити розбіжності і випитати відповіді на частину нагальних питань. Однак на повну прозорість і відвертість краще не розраховувати: і у вас, і у інших людей неодмінно повинен залишитися особистий простір, якщо не фізичний, емоційний або ментальний, він і забезпечить подальший розвиток інтриги.

Водолій

Сьогодні зірки радять Водоліям продемонструвати побільше такту і емпатії, причому зробити це корисно, незалежно від обстановки, цілей і характеру спілкування. Ваші шанси значно зростуть, якщо ви вмієте викликати довіру, проявляти співчуття і надавати послуги. Якщо напередодні ви перестаралися, в цей день вам краще визнати свою провину, а не намагатися за будь-яку ціну довести свою правоту. Від цих якостей може залежати взаєморозуміння з тими, хто вам допомагає, або з тими, кому ви намагатиметесь допомогти.

Риби

Сьогодні Риби можуть дізнатися щось цікаве для себе, завдяки чужій відвертості або власної проникливості. Не варто упускати хороший момент для задушевної розмови, інтимного визнання чи іншого виду спілкування, що потребує приватності. Це вдалий день для обміну сакральними знаннями, але і побутові поради і поточні новини, в більшості своїй, будуть корисними. Відповідний момент для приватного листування, самоосвіти, спілкування з дітьми, вчителем або учнем, представниками інших культур.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.