Гороскоп на 28 червня

Опубліковано: 28.06.2018

Овен

Сьогодні зірки не радять Овнам бути надмірно категоричними. Будуючи плани, не варто фокусуватися лише на вузькому тунелі необхідних дій, корисно трохи розширити кут огляду. Якщо з вами вчинили несправедливо, будь-яке рішення можна оскаржити. Знайти підхід до потрібних людяей буде простіше, якщо ви зумієте створити спільне з ними емоційне поле. Однак це не той день, коли ви можете претендувати на повну незалежність і вільно проявляти ініціативу, подібні акції краще відкласти на день або два, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні життя побалує Тельців додатковими можливостями, важливо лише вчасно їх побачити. Це підходящий момент, якщо ви хочете розширити сферу своїх повноважень або виторгувати собі зайву перевагу. Велика ймовірність зробити це легально, не вдаючись до яких-небудь негідних хитрощів і не порушуючи правил. Скористатися цією обставиною зірки радять насамперед тим Тельцям, які перебувають на чужій території, роблять кар’єру, формують або підтверджують свої офіційні права.

Близнюки

Сьогодні зірки не радять Близнюкам виявляти надмірну активність, в тому числі, інтелектуальну. Варто почекати з відправкою в шлях, початком навчання, знайомствами, відсиланням важливих листів і відповідями на пропозиції. В пересічних ситуаціях вітається стриманість. Не рекомендується розгортати широку кампанію і ризикувати, за винятком моментів, коли ви опинились в критичній ситуації і стали заручником обставин: у цьому останньому випадку всі засоби хороші, за умови, що вони законні.

Рак

Ракам зірки радять не втрачати надії, якщо не вдався діалог. У цей день у більшості представників знаку з’являється ряд переваг, зміцнюють їх позиції. Можливо, вам підкаже потрібний хід удача або чуття. Раків, які зіткнулися з чужою непохитністю, сьогодні чекає гарна новина: людина чи інстанція, зайняли жорстку позицію, готові змінити гнів на милість, принаймні, в окремих пунктах. Не виключено, що опоненти пошкодують про свою політику і почнуть самі шукати вашого товариства.

Лев

Левам доведеться глибше зануритися в виконувану справу. Може стати довший список завдань, але є й інші, більш приємні сценарії розвитку подій. Можливо, посилиться ваш інтерес до роботи. Не виключено, що ви проникнетеся своєю місією і захочете виконати її на найвищому рівні, чого б вам це не коштувало (при цьому вам не варто жартувати зі здоров’ям). Також, сьогодні у вас можуть знайтися асистенти. Найкращими помічниками будуть люди, посвячені у ваші таємниці або ті, які мають проблеми, схожі з вашими.

Діва

Дівам зірки радять влаштувати собі одноденний санчас. В цю добу краще не займатися нічим, крім необхідних завдань, продиктованих моментом. Бажано утриматися від будь-яких починань, особливо, якщо вони пов’язані з бурхливою інтелектуальною діяльністю або інтенсивним інформаційним обміном. Варто подумати про режим існування або спілкування на кілька найближчих місяців: не виключено, що вам доведеться провести цей період не на самій звичній обстановці, в якій вам буде важко залишатися собою.

Терези

Сьогодні Терезам продиктує стиль життя домашнє або професійне середовище, але увагу до першої зірки радять зробити пріоритетною. Можливо, будуть вирішуватися ключові для вас питання, пов’язані з житлом, землею, будівництвом, правом на спадщину. Залишаючись реалістом і не чекаючи неможливого, не варто відмовлятися від боротьби за поліпшення: не виключено, що вам вдасться розширити кордони своєї території або відвоювати собі інші, не менш важливі бонуси. Можливо і пом’якшення сімейного мікроклімату.

Скорпіон

У Скорпіонів сьогодні набагато більше можливостей, ніж може здатися на перший погляд. Побічні шляху стануть не менш продуктивними, ніж основні. Багатьом представникам знака підкаже вірний шлях власна інтуїція, в цю добу її ні в якому разі не варто скидати з рахунків. Вам варто прислухатися до свого внутрішнього голосу особливо уважно, якщо він радить почекати з поїздкою, висловлюванням, відправкою листа, співбесідою, публічним виступами або іншим комунікативним актом.

Стрілець

Стрільцям не варто ігнорувати матеріально-економічну межу будь-якого питання. Чим розумніша ваша фінансова політика, тим більше додаткових благ і задоволень ви зможете собі дозволити, причому на цілком легальних підставах. При цьому можуть виявитися до речі нові грошові надходження або приховані вами раніше кошти. Це не найкращий день для вибору модних дрібничок і задоволення випадкових примх, зате є шанс зробити якісну престижну покупку і виконати тим самим свою мрію.

Козеріг

Козерогам не варто штучно звужувати свої права, відмовляючись від додаткових благ і повноважень. Зайва скромність завадить вам отримати те, чого ви вже давно гідні. Краще не заперечувати силу своєї інтуїції, вона вас не обманює. На додаток до практицизму, буде корисно включити фантазію. Також, сьогодні недоречна стоїчна самотність, принаймні, душевна. Не варто відкидати співчуття, переривати духовний зв’язок з однодумцями або ігнорувати інше джерело моральної підтримки.

Водолій

Сьогодні Водолії можуть виявитися в чомусь обмежені формально, але ніщо не заважає їм віддаватися грі уяви і виношувати фантастичні плани. Якщо ж ви обмежите себе самі, то знайдете в цьому особливе задоволення. Можливо, добровільне усамітнення і аскеза допоможуть вам знайти істину, яку ви безуспішно шукали. Не виключено, що ви будете прикрашати ситуацію або свої недоліки. Зовнішня активність не рекомендується. Плануючи або підводячи підсумки, не варто випускати з уваги стан здоров’я.

Риби

День допоможе Рибам розширити початкові перспективи або знайти додаткові психологічні точки опори. Якщо недавні події вас стривожили, в атмосфері цієї доби для вас з’явиться щось заспокійливе. Ви виявите, що «не такий страшний чорт, як його малюють», і останні зміни не заважають реалізації ваших заповітних бажань. Роль моральної підтримки може зіграти контакт з колегами по професії, або з людьми, близькими по духу, при цьому не буде мати значення розділяє вас відстань.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.