В Умані на базі спортивно-розважального комплексу відбулися навчання рятувальників (відео)

Опубліковано: 28.06.2018

Як інформують в управлінні ДСНС у Черкаській області, 25 червня на базі спортивно — розважального комплексу «Amarant» в Умані відбулись тактико-спеціальні навчання.

Метою навчань стало відпрацювання дій вогнеборців та персоналу в разі виникнення пожеж на об’єктах із масовим перебуванням людей. Також під час навчань було перевірено готовність сил і засобів оперативно – рятувального підрозділу до дій за призначенням на випадок подібного роду надзвичайних ситуацій.

За тактичним задумом, внаслідок короткого замикання у електромережі біля ігрового майданчику виникла пожежа. Через сильне задимлення у одному із приміщень комплексу опинилися заблокованими близько 10 людей.

До місця умовної пожежі було направлено черговий караул місцевого пожежно – рятувального підрозділу. По прибутті рятувальники, провівши оперативне розгортання, увійшли до задимленого приміщення та вивели на свіже повітря персонал і дітей, які потребували допомоги.

Також під час розвідки було знайдено ще одну умовну потерпілу, яка за сценарієм навчань через сильне задимлення втратила свідомість. Вогнеборці винесли постраждалу на свіже повітря та передали працівникам швидкої медичної допомоги.

Наприкінці заходу керівництво навчань, підбиваючи підсумки зазначило, що такі тренування для особового складу пожежно-рятувального підрозділу та персоналу об’єкта є вкрай важливими і необхідними для виконання завдань за будь-яких обставин та надзвичайних подій.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.