Гороскоп на 29 червня

Опубліковано: 29.06.2018

Овен

Сьогодні у Овнів з’являються нові креативні ідеї, чи свіжі версії старих. Незважаючи на те, що вони заслуговують уваги, дані доби у вас мало часу і можливостей для їх реалізації. Замість вільної творчості, в цей день вам доведеться залишатися в межах розкладу, професійного боргу або яких-небудь обов’язків. Не виключено, що це буде вас дратувати. Атмосфера стане ще більш напруженою, якщо не в дусі хтось із вашого оточення, наприклад, начальник або один з батьків, інформує Ukr.Media.

Телець

Тельцям зірки радять отримати з цього дня все можливе. Аж до ночі у вас буде шанс контролювати себе і ситуацію, за вами будуть збережені необхідні права. Можна не побоюватися несподіваного віражу подій, у вигляді форс-мажорного збігу обставин або непередбаченої чужої агресії. За поточними справами не варто ігнорувати ситуацію в будинку і сім’ї. Якщо назріла важливива розмова з кимось із близьких, вам не завадить вже сьогодні подумати про свої аргументи, завтра шукати їх стане складніше.

Близнюки

В цей день Близнюки захоплені цікавими планами, але, в основному, у власних думках. Обставини не дозволять здійснити задумане саме сьогодні. Зірки підказують, що це скоріше на краще, і радять перенести реалізацію задумів на вихідні. Має сенс відкласти до завтра поїздку, початок листування, знайомство, побачення, пошук попутників, розмова з дітьми, ріднею чи сусідами. Беручи запобіжні заходи там, де це необхідно, не варто панікувати і захищатися від уявної загрози.

Рак

Сьогодні Раки в черговий раз можуть зіткнутися з недоліками партнера. Це не найкращий момент для спроби виправити і надоумити іншу людину: як би ви не старалися, складні риси його характеру чи погані звички залишаться при ньому. Вам знадобляться смирення, терпіння і лагідність. З іншого боку, зірки радять провести межу, за якою починається безсоромне використання вашої доброти і терпіння: якщо ви продемонструєте слабкість, вами будуть користуватися і далі.

Лев

Сьогодні зірки радять Левам не міняти взятий темп, особливо, якщо він виявився вдалим. Мета-максимум, яку вам варто собі поставити в цю добу – завершити почате і залишити справи в як можна більш стабільному стані. Також, в цей день вам варто почекати з активним спілкуванням і притримати слова, готові зірватися з язика. Не завадить більш ретельна увага до свого психологічного і фізичного стану. Якщо ви не в кращій формі, вам буде нелегко витримувати навантаження у вихідні.

 

Діва

Цей день підштовхує Дів до творчості, і швидше за все, у вже знайомому напрямку. Можливо, ви знову станете одержимі думкою, яку коли-то відклали, але аж ніяк не забули. Предметом особливого інтересу можуть стати плани, пов’язані з дітьми, любов’ю, літньою відпусткою, професії або хобі. Зірки радять контролювати свої захоплення і бути обережніше з нав’язливими моноідеями: вони здатні стати для вас гарним джерелом початкового натхнення, але потім створити вам надто багато труднощів.

Терези

Терези сьогодні ризикують зіткнутися з ситуацією, коли в будинку або іншому близькому середовищі їх нервує. Якщо для цього є реальні причини, сьогодні не варто намагатися викорінити їх раз і назавжди: практична користь від подібного заходу сумнівна, зате психологічна атмосфера стане на порядок більш напруженою. Якщо ж вся справа у вашому поганому настрої і чийомусь нелегкому характеру, роздмухувати конфлікт тим більше не має сенсу, найкращий вихід — бути подалі від джерела подразнення.

Скорпіон

Увагу Скорпіонів аж до ночі може утримувати якась обставина, наприклад, подія в близькому оточенні. В цей день вас цілком здатний зачепити нюанс, якому, звичайно, ви не надаєте значення. Навіть якщо ви вмієте справлятися зі своїми душевними рухами, дану добу вам буде нелегко їх контролювати. Можливо, вас відвідає відгомін минулого. На щастя, це не завадить вам робити те, що ви задумали, в будь-якій ситуації ви можете «зберегти обличчя» і успішно переслідувати свої інтереси.

Стрілець

Стрільцям сьогодні навряд чи вдасться як слід розвернутися, і в цьому далеко не завжди будуть винні конкретні обставини, ймовірні і суто психологічні причини. Перешкоди до активності, свободи і креативу можуть носити не зовнішній, а внутрішній характер. Можливо, ви зловите себе на зайвій практичності та обачності, які зазвичай не властиві. Ваш ентузіазм може аж до ночі блокувати несвідомий страх, бажання заощадити або прагнення «не впасти в бруд обличчям».

Козеріг

Сьогодні для Козерогів зростає імовірність упасти жертвою своїх шкідливих звичок, складного характеру або поганого настрою. Внутрішній дискомфорт може бути спровокований і зовнішніми обставинами: наприклад, щось нагадає вам про те, що ви хочете забути. Варто пам’ятати про підступність бажань, що виникають у цю добу: вони не завжди будуть відображати ваші справжні потреби, а їх задоволення не обов’язково піде вам на користь. Не варто міняти в цей день вектор інтересів, коло і стиль спілкування.

Водолій

Водоліям зірки настійно радять провести день на самоті і стриманості. Боротися з спокусами буде простіше, якщо ви усвідомлюєте мета самообмежень. Якщо вам дороге хороше самопочуття, не варто забувати, що сьогодні воно залежить від цілого комплексу психофізіологічних факторів. В цю добу ви уразливі або тілесно, або емоційно, а можливо, і те й інше разом. Небажано ворушити минуле, якщо воно вам неприємно, не варто потурати шкідливим звичкам у побуті, мисленні, спілкуванні, харчуванні.

Риби

В цей день Риби схильні надоумувати зайве, особливо, коли задаються метою побачити майбутнє. Зірки підказують, що сьогодні на вас занадто сильно впливають загальні настрої, вам нелегко диференціювати картину і розпізнати в ній сюжети, які належать особисто вам. Не варто піддаватися пануєючій навколо атмосфері, якщо вона має виразний негативний відтінок, посилює нотки песимізму, порожнечі і зневіри у краще. Якщо подібні емоції вас все ж відвідали, небажано на їх основі будувати плани.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.