Уманські поліцейські оголосили конкурс дитячого малюнку

Опубліковано: 29.06.2018

wmz

З нагоди третьої річниці створення Національної поліції, яка відзначатиметься 4 липня, Уманський відділ поліції оголосив конкурс творчого малюнку серед дітей віком 6-16 років на тему «Моя нова поліція».

Про це йдеться на сторінці Уманського відділу поліції у соцмережі Facebook.

Дитячі роботи потрібно надіслати до 1 липня на поштову адресу Уманського відділу поліції (Україна, 20300, Черкаська область, місто Умань, вулиця Незалежності, 35) з поміткою «НА КОНКУРС» або занести в Уманський ВП кабінет №41.

Діти, які проживають на території Уманського району, свої роботи мають надсилати за адресою: 20300, Черкаська область, місто Умань, вулиця Європейська, 27, або ж занести у кабінет №10 Уманського районного відділення.

Вимоги до конкурсних робіт:

  • на конкурс подаються дитячі малюнки форматом А4, А3;
  • художні матеріали для виконання робіт: гуаш, акварель, кольорові олівці;
  • зображення має відповідати тематиці конкурсу;
  • на зворотній стороні малюнку кожної роботи вказується прізвище, ім’я, вік автора, контактний номер телефону.

«Запрошуємо всіх творчих дітей проявити свої таланти та показати бачення ролі та значення професії «поліцейський». Бажаємо юним митцям натхнення та успіхів. Нагородження кращих робіт-переможців відбудеться 4 липня», ― зазначили в Уманському відділі поліції.

За детальнішою інформацією про конкурс звертайтесь в Уманський ВП ГУНП в Черкаській області за номером телефона (063) 403-39-42 та Уманський РВП за номером телефона (097) 288-34-58.

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.