Уманський педуніверситет оголосив фотоконкурс для книголюбів

Опубліковано: 29.06.2018

Читальний зал №3 бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини оголосив фотоконкурс під назвою «Що ти читаєш влітку?». Щоб стати учасником, потрібно сфотографуватися з книгою.

У прес-центрі УДПУ наголосили, що для участі в конкурсі не обов’язково читати по три книжки в день, достатньо любити цю справу та розуміти роль читання у сучасному світі.

«Бібліотека університету завжди підтримує творчих, неординарних, активних людей та охоче експериментує, аби віднайти серед студентства, викладацького складу та усіх охочих талановитих особистостей. Не гайте часу! Беріть до рук фотоапарат та улюблену книжку, отримайте приємні емоції та гарний настрій!», ― зазначили у прес-центрі університету.

1

Умови конкурсу:

  • сфотографуватися з книгою;
  • надіслати фото на електронну адресу бібліотеки (library@udpu.edu.ua) або ж додати в соціальній мережі «Фейсбук» (https://www.facebook.com/library.udpu/);
  • вказати назву роботи, ім’я та прізвище учасника, дату народження, факультет, курс, групу (кафедру або назву посади для викладачів і співробітників), номер телефону, коротку біографічну довідку;
  • кількість фоторобіт, які подаються учасниками конкурсу ― 1 фото;
  • світлини мають бути якісними та оригінальними;
  • сюжет світлин: читання книги, популяризація друкованого слова.

До конкурсу не допускаються роботи, які пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу, пропагують погані звички (алкоголізм, наркоманію, тютюнопаління) та не відповідають Закону України «Про захист суспільної моралі».

Фотоконкурс триватиме з 20 червня до 31 серпня 2018 року. Переможець отримає смаколики та диплом «Я люблю книгу!». Нагородження відбудеться в бібліотеці університету 28 вересня 2018 року.

Джерело: 04744.інфо

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.