В Умані відбулася зустріч випускників аграрного університету

Опубліковано: 01.07.2018

Випускати, але не відпускати! Велика, дружна аграрна родина вкотре традиційно зібралася сьогодні до свого гнізда. Випускники минулих років приїхали звідусіль, щоб відчути знову щастя бути разом, великою студентською родиною в приязній домівці, що на все життя закарбувалася в пам’яті – Уманському національному університеті садівництва.

Хвилююча мить зустрічі супроводжувалася святковим піднесеним настроєм, що панував на головній площі університету, і, звичайно, серйозною підготовкою колективу навчального закладу до цієї щасливої миті. Зокрема, творчі колективи Уманського НУС талановито демонстрували свої неперевершені здібності – музичні та поетичні вітання випускникам. До вітань приєдналися й самі винуватці зібрання – Василь Мартиненко, випускник 1963 року, та студенти випуску 1988 року, які вручили коровай представникам ректорату УНУС з поетичними словами вдячності за їх працю та діяльність.

Традиційно урочисту частину свята вітальним словом розпочала ректор університету Олена Непочатенко, побажавши всім присутнім теплих і приємних вражень від зустрічі.

На свято прибули й представники випуску 1960 року, які є засновниками традиційних вже нині зустрічей, зокрема – Ольга Недвига.

Реєстрація гостей розпочалася з 10 години. А загальна кількість випускників минулих років, які завітали на зустріч з юністю, сягнула близько 600 осіб. На головній площі навчального закладу з 9 години ранку діяла виставка літературних видань професорсько-педагогічного складу та наукової і спеціалізованої літератури, яку було організовано силами Наукової бібліотеки університету.

Зустріч випускників – це гарна традиція, яка щороку збирає студентів минулих років і викладачів. Тих, хто в стінах Уманського НУС вчився життєвій мудрості і, пройшовши гарну школу життя, – нині має чудову нагоду знову зустрітися, щоб розказати про свої успіхи, поділитися поворотами долі. Тут, у славетному університеті, вони вчилися бути щирими, самостійними, відстоювати власну думку, любити науку, прагнути знань. І саме тут отримали все те, без чого неможливо стати Людиною з великої літери. З порога alma mater їм відкрилося безліч незвіданих шляхів, на яких чекали не лише випробування долі на професійне самоствердження, а й щасливі миті.

Нажаль, студентські роки уже позаду. Та не забули колишні студенти рідної Alma mater, яка радісно зустрічає кожного з них. Тож зустріч проходить надзвичайно емоційно: сльози на очах, щирі посмішки та шикарні світлини на фоні майже 175-річного рідного навчального закладу, дружні міцні обійми – це все свідчення людської щиросердечності та вміння дружити, пронести крізь роки гарні спогади про студентські чудові роки.

Сьогодні пролунало багато побажань, як особистих, так і зі сцени. Щастя вам, шановні, творчого натхнення на гарні справи, професійного росту і невичерпного океану ідей. Хай небо для вас буде завжди мирним, високим і чистим, а шлях, яким ідете – широким та світлим. Стіни ж рідної Аlma mater завжди радо зустрічатимуть вас!

Так що давайте зустрічатись

Хто в змозі, майже кожен рік,

Нам добре всім разом зібратись,

Бо зустріч ця – продляє вік!

Прес-центр Уманського НУС

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.