В Умані визначили найкрасивіших дівчаток та хлопчиків Черкащини

Опубліковано: 01.07.2018

мініміс-111

У місті Умань пройшов Третій регіональний фестиваль моди та таланту «Міні Міс та Містер Черкащини 2018». За перемогу змагалися десять дівчаток та хлопчиків з різних куточків області.

Учасники фестивалю моди та таланту дефілювали, танцювали, співали та вражали присутніх акробатичними трюками.

За рішенням професійного журі, у молодшій віковій категорії (6-7 років) у номінації «Талант» перемогла Даровська Анна. За перемогу в номінації «Топ-модель» відзначили Чередніченко Варвару. А титул «Юна Міс Черкащини 2018» у молодшій категорії здобула Борківець Катерина.

У середній віковій категорії (8-11 років) у номінації «Артистичність» перемогла Нестерова Вікторія. У номінації «Творчість» переможницею стала Черниш Дар’я. Титул «Юна Міс Черкащини 2018» здобула Коваленко Мішель.

У старшій віковій категорії (12-15 років) у номінації «Модель» перемогу отримала Дерев’янко Альона. У номінації «Талант» перемогла Хрипун Катерина. Титул «Юна Міс Черкащини 2018» здобула Нестерова Аліна.

Гран-прі «Міні Міс Черкащини 2018» отримала 14-річна Хрипун Катерина. Гран-прі «Міні Містер Черкащини 2018» за рішенням журі здобув Гут Даніель.

Всі учасники регіонального фестивалю таланту і краси «Міні Міс та Містер Черкащини 2018»отримали цінні призи та подарунки.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.