Гороскоп на 2 липня

Опубліковано: 02.07.2018

Овен

Сьогодні зірки радять Овнам не квапити події, нічого надважливого все одно не трапиться. Кращий вихід – продовжувати вподобану справу, якщо ви вільні, і не дуже старатися, якщо ви обмежені у виборі занять. На робочому місці час може пройти не у «трудах праведних», а у невимушеному спілкуванні з колегами, особливо, якщо вам є що розповісти один одному після бурхливо проведеного уїк-енду. Якщо щось пішло не так, не варто вдаватися до революційних заходів по виправленню ситуації, інформує Ukr.Media.

Телець

Основна частина дня не обіцяє Тельцям сюрпризів. Не варто піддаватися випадковим імпульсам, користі від них буде мало. Якщо ви вирішите проявити запізнілу ініціативу, то швидко виявите, що момент упущений і потрібно чекати наступного шансу. А ось ближче до ночі вам не завадить включити інтуїцію: вона підкаже оригінальний вихід з положення, який раніше або не приходив вам у голову, або здавався неймовірним.

Близнюки

Близнюки почнуть день на хвилі вчорашнього натхнення і зможуть слідувати йому аж до вечора. Особливих досягнень сьогодні чекати не варто, але можна розраховувати на рівний хід подій і на окремі удачі. Обстановка сприяє дружелюбності, допомагає подолати наслідки можливих надмірностей і перегинів. Головне, чого вам варто уникати – це ілюзій, інакше в кінці дня вони можуть отримати нову їжу. Перед сном не завадить намітити план на найближчі дні, з урахуванням стандарту правил і нових тенденцій.

Рак

Ракам доведеться набратися терпіння, так як бажані зрушення можуть бути відсутні аж до вечора, можлива невпевненість або нервозність. Зірки не радять вдаватися до відчаю і втрачати віру, до кінця дня багато налагодиться. Поки ситуація не виправилася знову, у вас є час витягти урок з подій, наприклад, зрозуміти, хто вам друг, а хто ні. Вечір додасть спокій, розбудить уяву, підкаже правильний безпечний план дій. Якщо ви пережили кризу, знайдеться спосіб мінімізувати шкоду.

Лев

Сьогодні Левам краще залишатися в ролі відсторонених спостерігачів або вірних супутників. Роль безумовного лідера і центру загальної уваги навряд чи доречний, тим більше, що ініціатива аж до вечора належить іншим. Якщо стосунки з оточуючими склалися не найкращим чином, у цей день не варто намагатися кардинально змінити. У ділових і побутових питаннях малоймовірна розумна допомога з боку. В кінці дня життя допоможе вам зробити мудрий висновок з подій, щоб убезпечити себе на майбутнє.

Діва

Дівам варто частіше повторювати собі, що всіх справ не переробиш, а головна цінність – здоров’я. Помірність стане справжнім порятунком, якщо ви чимось захоплені або зачеплені за живе, саме в цих випадках буде складніше всього вчасно зупинитися. Аж до вечора вашої уваги може вимагати домашній вихованець, який-небудь творчий або технічний процес. Залишок дня добре провести поза потоку морочливих обов’язків, у знайомому середовищі, у суспільстві старих друзів або спокійного партнера.

Ваги

На рутинну роботу Ваги сьогодні не налаштовані. На першому місці аж до вечора може залишитися витратне хобі або інше, не менш цікаве заняття. Не варто дивуватися, якщо після настільки насиченої смуги ви опинитеся не в кращій формі. Чи готові ви без втрат перейти від бурхливих розваг до нудних обов’язків, або вам потрібна перерва для регенерації сил, покаже вечір. Можливо, залишок дня доведеться провести в режимі вимушених обмежень, вам знадобиться відпочинок, дієта або економія коштів.

Скорпіон

Скорпіонів аж до вечора можуть супроводжувати нервозність і незадоволеність результатом. Збережеться ризик травм. Конфлікти цього дня розпочинаються на вже створеному грунті, якщо його немає, то і сварок не буде. Вечір розставить все по місцях, і якщо ви докладали зусилля у вірному напрямку, то отримаєте бажану віддачу. Одночасно, може знадобитися законний відпочинок після перенапруги. Зірки радять вибрати для нього спокійне місце і знайомий сценарій, що не виключає окремих елементів новизни.

Стрілець

На початку чергового робочого тижня багатьох Стрільців переслідують враження минулого уїк-енду. Одних Стрільців вони будуть турбувати лише на рівні спогадів, інші зіткнуться з конкретикою і будуть розсьорбувати наслідки недавніх подій. У підсумку, буде важко змінити тактику, коло спілкування або вектор уваги. Увечері ситуація зміниться, але зірки не радять прагнути до нових досягнень. Краще провести час вдома, або там, де ви відчуваєте психологічну безпеку і духовну свободу.

Козеріг

Сьогодні у Козерогів не найуспішніший день, але і невдач заздалегідь боятися не варто. Найголовніше – не стояти там, де ви вже очевидно промахнулися, або там, де занадто великий ризик. Краще прийняти як належне тимчасовий спад енергії: зараз це скоріше благо, ніж зло. Пізній вечір внесе у ваше світовідчуття більше стабільності, до вас повернеться здатність правильно балансувати між старим і новим. Важливо заспокоїтися і довіритися чуттю, так як деякі ключові речі ви відчуєте інтуїтивно.

Водолій

Сьогодні Водоліям краще орієнтуватися на свій настрій і самопочуття. Якщо ви закипаєте від злості або вас роздирають інші негативні емоції, бажано знайти для них безпечний вихід: «перегрів» загрожує марною тратою сил, травмами або соматичними порушеннями. Згубний максималізм, не варто намагатися охопити разом весь фронт робіт або з однієї спроби взяти намічену вершину, попереду ще буде час надолужити згаяне. Увечері варто подумати про дієту і поставити розумні межі витрат.

Риби

Сьогодні Рибам не варто розраховувати на високу ефективність. Можливі невеликі успіхи там, де ви не чекаєте багато і вірно відчули дух моменту. Найбільш важливим виявиться вечір. В кінці дня буде корисно відмовитися від малозначущих дрібниць і зовнішніх впливів, щоб зосередитися на власних потребах і далекосяжних задумах, у тому числі професійних. У процесі стратегічного планування вам знадобляться не тільки досвід, розрахунок і здоровий глузд, але й уява, пам’ять, інтуїція.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.