Гороскоп на 06 липня

Опубліковано: 05.07.2018

Овен

Сьогодні Овнам краще нічого не міняти в своїй поведінці і в будь-який момент залишатися собою. Контроль рекомендується лише за явно шкідливими і поганими звичками, наприклад, за запальністю і непримиренністю в окремих, зачіпають вас питаннях. Неминучими обов’язками краще зайнятися з ранку. Вільний час добре присвятити особистому життю, зовнішнішності, або захопленню, пов’язаним з модою, красою, мистецтвом. Можливості, які життя надає вам у цих сферах сьогодні, незабаром можуть бути втрачені, інформує Ukr.Media.

Телець

Цей день дозволяє Тельцям знайти хороші сторони в будь-якому повороті подій, при цьому зовсім не обов’язково шукати позитивне в «далеких далях». Можливо, джерело позитиву знайдеться у вашому власному домі, або в яких-небудь хвилинних випадкових враження. Вас можуть порадувати діти. Настрій вам може підняти креативне захоплення, несподіване звільнення від небезпеки. Тим не менш, зірки не радять робити що-небудь серйозне, краще налаштуватися на задоволення або відпочинок, жити моментом.

Близнюки

Сьогодні в оточенні Близнюків відбувається багато хорошого, що допомагає дивитися з оптимізмом не тільки в найближчі дні, але й у віддалене майбутнє. Якщо ваш погляд на світ учора затьмарювала якась тривога, у цю добу вона стає менш вираженою. Можливо, вам вдасться відкласти неприємний момент, або ви отримаєте відповідь на своє питання. Спілкування стане менш формальним. Чужі конфлікти і труднощі навряд чи торкнуться вас безпосередньо. День сприятливий для прогулянок, флірту, розваг, приємного літнього шопінгу.

Рак

Сьогодні Раки почнуть дивитися на багато простіше і з часткою гумору, чого не в останню чергу сприяє загальна атмосфера. Якщо напередодні ви зробили не типовий для себе хід, в цю добу він принесе плоди, і хоча запаморочливих перемог може і не бути, вас точно щось порадує. Можливо, покращиться ваше фінансове становище, вам на розум прийде сміливе ділове рішення або цікава ідея. Зірки радять поки задовольнятися малими успіхами, так як на великі звершення може не вистачити сил.

Лев

Сьогодні зірки радять Левам насолоджуватися життям і отримувати з подій перш за все задоволення, а не користь. Джерелом позитивних емоцій буде все, що робить ваше існування комфортним, приносить у ваше життя надію і романтику, а також все, що підкреслює вашу привабливість, починаючи від вишуканих аксесуарів і закінчуючи компліментами вашої зовнішності. День гарний для побачення, виступів, поїздки, культурного заходу, шопінгу, але нічому не варто надавати надмірного розмаху.

Діва

В цю добу Дівам вигідніше жити хвилиною. Не варто переслідувати далекосяжні цілі, будувати з нуля плани, братися за нові трудомісткі справи. Виняток – форс-мажорні ситуації, що вимагають активного завершення в режимі «тут і зараз». Легке ставлення до криз і небезпек, яке диктує цей день, пізніше нагадає про себе, уявний комфорт обернеться зайвою проблемою. Яскраві спалахи креативу, симпатій і любовних почуттів, мають право на життя сьогодні, в перспективі не занадто для вас продуктивні.

Терези

Терези можуть розраховувати на вдалий поворот ситуації, наприклад, на досягнення домовленості, пом’якшення позиції опонента. Не останню роль у позитивному результаті подій зіграє ваша привабливість або талант, а можливо, і те, і інше разом. Зірки радять не втрачати сприятливі можливості, якщо ви хочете справити враження, розвинути знайомство, пробудити до себе романтичний інтерес у представника протилежної статі, внести додатковий яскравий штрих до історії своєї популярності.

Скорпіон

Скорпіонам день обіцяє покращення недавнього положення, наприклад, позбавлення від частини турбот. Тим не менш, повністю скинути з себе вантаж повсякденної рутини сьогодні навряд чи вийде, так само, як і домогтися неймовірного прогресу. На щастя, обставини цієї доби дозволяють не напружуватися надміру і отримувати задоволення навіть від простих занять. Можливо, щось приємне відбудеться в робочому колективі. Варто ладити з колегами: це піде на користь кар’єрі, особливо, якщо ви зайняті творчістю.

Стрілець

Для типових Стрільців це день гармонії. Якщо дозволяють обставини, зірки радять присвятити його особистому життю чи приємним заняттям з естетичним ухилом. Це вдалий час для огляду визначних пам’яток в подорожі, відвідування театру чи іншого культурного заходу, бажано, з «літнім» відтінком. Батькам-Стрільцям не завадить приділити більше уваги дітям молодшого віку, наприклад, відвідати разом з ними зоопарк, пляж, ігровий майданчик або розважальний комплекс.

Козеріг

Козероги сьогодні чутливі до обстановки в будинку і на сімейну атмосферу. Першу можна зробити більш затишною, а другу більш теплою. Однак приступати до подібних завдань (як, втім, і до всіх інших) варто лише в хорошому настрої. В цю добу ви легко піддаєтеся поганому настрою, якщо зачеплені ваші старі рани, і можете неадекватно відреагувати навіть на нешкідливу дрібницю. Це не найкращий день для закладки важливого циклу, наприклад, пошуку житла, початку бізнесу, романа або співжиття.

Водолій

В цей день обставини складаються для більшості Водоліїв сприятливо, принаймні, зовні. Якщо вас щось потай турбує, ви навряд чи захочете демонструвати свої проблеми оточуючих. Удача найбільш імовірна в поточних справах, не варто надавати своїм заняттям надмірний масштаб і прагнути до нових починань. Це підходящий момент для примирення, романтичного побачення, урівноваження інтересів. Можна розраховувати на мирне завершення переговорів, поїздки, зустрічі, виступи.

Риби

На цей день Рибам краще не планувати важливі заходи. Причина зовсім не в тому, що у вас немає потенціалу, а в тому, що сьогодні вам навряд чи вдасться знайти йому адекватне застосування і показати себе у виграшному світлі. Натомість, день побалує вас приємними дрібницями. Можливі окремі хороші придбання, які, до того ж, виявляться корисними в практичному відношенні. Ймовірність розумної покупки або вдалої фінансової операції вище, якщо раніше ви все зважили і ваш вибір не є спонтанним.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.