Суспільство Умань Черкащина

В Умані безробітні зможуть стати шеф-кухарями

Уманський міський центр зайнятості надав можливість групі з десяти безробітних пройти перепідготовку за професією «Кухар» у навчальному центрі «Інформаційне забезпечення бізнесу».

В Умані безробітні зможуть стати шеф-кухарями

Нині уманчанам віком від 45 років важко на рівних конкурувати з молоддю на ринку праці. Більшість професій автоматизують та комп’ютеризують, робочі місця модернізують, впроваджують новітні технології. Знання та навички, отримані раніше, застарівають. Тому роботодавці неохоче беруть на роботу фахівців віком понад 45 років.

На сайті Черкаського обласного центру зайнятості зазначається, що з 2013 року в безробітних є можливість отримати ваучери для здобуття нових професійних навичок у пріоритетних галузях економіки. При цьому вони самостійно можуть вибрати форму і місце навчання.

3b442735c5f656d746ecedfc62520926

«Корисна інформація та індивідуальні консультації, надані фахівцями Уманського міського центру зайнятості про можливість здобуття додаткової професії, спонукали десять осіб з-поміж безробітних пройти перепідготовку за професією “Кухар”», ― зазначається на сайті.

Після завершення повного курсу навчання безробітні уманчани отримають документ державного зразка про присвоєння робітничої професії з відповідним розрядом.

Повідомляє 04744

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.