В Уманському районі на автодорозі М-12, на час реконструкції шляхопроводу, рух автомобілів здійснюється об’їзною дорогою

Опубліковано: 08.07.2018

В Уманському районі на автодорозі М-12, на час реконструкції шляхопроводу, рух автомобілів здійснюється об’їзною дорогою

Шановні водії!
Звертаємо вашу увагу на те, що з 7 липня рух автотранспорту на автодорозі державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка на ділянці км 535+690 в Уманському районі у зв’язку з проведенням ремонтних робіт здійснюється виключно по влаштованій поруч тимчасовій об’їзній дорозі.
Розпочалися роботи із реконструкції шляхопроводу через залізничну колію та підходів до нього на автомобільній дорозі державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знам’янка на ділянці км 535+690 в Уманському районі.
Тимчасова об’їзна дорога має дві смуги руху, її довжина – 1 км, знаходитися вона поруч із автодорогою М-12, на ній влаштовано асфальтобетонне покриття для зручності водіїв та забезпечення руху усіх видів транспорту.
Для забезпечення безпеки руху на автодорозі М-12 розміщено необхідні тимчасові дорожні знаки, інформаційні панно та інші технічні засоби організації руху (відповідно до Схеми об’їзду, погодженої з Управлінням патрульної поліції у Черкаській області).

Служба автомобільних доріг у Черкаській області рекомендує водіям заздалегідь планувати свій маршрут, враховуючи дану інформацію, та з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт.

Служба автодоріг області закликає водіїв – будьте пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки.
Дбайте про власну безпеку та безпеку інших!

Прес-служба САД у Черкаській області

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.