Гороскоп на 11 липня

Овен

Цей день дарує Овнам легкість і свободу переміщень. Аж до вечора будуть відсутні зовнішній контроль і строгий графік, можна не дотримуватися протоколу, спілкуватися без зайвих умовностей і вирішувати поточні завдання в напівофіційному порядку. Не варто відкладати обмін новинами, ідеями. Де б ви не опинились, ближче до півночі посилиться ваш зв’язок з будинком. Можливо, вам доведеться згадати про сімейні правила або зобов’язання в сфері нерухомості, вирішити яку-небудь проблему з побутом або житлом, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні Тельцям краще не ставити собі якісь конкретні цілі. Аж до пізнього вечора обставини дозволяють «плисти за течією» і ні за що не відповідати. Якщо ви зумієте скористатися випадковою ситуацією в своїх інтересах, відмінно, але не варто картати себе, якщо вам так нічого і не вдалося зробити для просування своїх інтересів. По-справжньому вдалий поворот подій очікується ближче до ночі. Якщо це невідповідний час для активності, корисно скласти план на завтра: він напевно спрацює.

Близнюки

Сьогодні Близнюки інстинктивно орієнтуються на власну інтуїцію, а також на свій поточний настрій і самопочуття. Можна дати волю своїм звичкам і примхам, слідувати хвилинному імпульсу. Багато Близнюків залишаться залежні від маршуртів своїх поїздок або від сформованого кола спілкування. На щастя, в цей день обставини вам прихильні і будь-яку ситуацію ви зможете обернути собі на користь. З наближенням ночі акцент зміститься на сімейні плани, фінанси, господарство або нову житлову ситуацію.

Рак

Основну частину дня Раки зможуть провести безтурботно. Це гарний час для прогулянок, поїздок і контактів нецільового характеру. Принесе задоволення роль спостерігача, контакт з випадковим співрозмовником. Добре побути на свіжому повітрі. Корисно почитати новини і ознайомитися з чутками. А ось перед сном краще присвятити тільки собі. Зірки радять не забувати про пред’явлених до вас ззовні вимогах, критичніше дивитись на відображення в дзеркалі, спробувати поглянути на себе чужими очима.

Лев

Сьогодні у багатьох Левів видасться вільний час, який можна провести так, як хочеться. Якщо у вас немає власних уподобань, за вас все вирішить ситуація, компанія друзів або група випадкових знайомих. Братися за важливі нові справи небажано: комплекс зовнішніх умов, ні стан вашого розуму не будуть сприяти результативності. Будь неформальне проведення часу не варто затягувати до півночі, в цей час у вас з’являться обов’язки або виникне потреба в самоті, притулок.

Діва

Сьогодні Діви заручники своїх цілей або боргу, але більшість представників знаку не сприйме зобов’язання як кайдани. Навпаки, реалізуючи свої плани і виконуючи службові, ви зможете непогано провести час і частково застосувати своє творче мислення. Можливо, вас чекає цікаве неформальне спілкування або невелике відкриття. Якщо ви не станете витрачати час даремно, до вечора кількість перейде в якість, ви почнете впевненіше дивитися в майбутнє. Якщо вдалося не все, з’явиться новий шанс, краще колишнього.

Терези

Для Терезів це день свободи. Можна не планувати заздалегідь маршрут, меню та інші деталі, вибирати за настроєм місце, співрозмовника, тему і вид спілкування. Розкутість позначиться і в стилі мислення, і в образі дій. Відповідний момент для відвідування неформальних заходів, набору візуальних вражень, поповнення інтелектуального багажу, невимушеного взаємодії з мандрівниками і людьми іншої культури. Проте до кінця дня на перше місце вийде борг, зазвичай, порядок або обов’язок.

Скорпіон

Скорпіонам сьогодні не залишається нічого іншого, як тільки діяти за обставинами. В дану добу вони не те щоб несприятливі в прямому сенсі слова, але немає тих самих ключових умов, які дозволили б вам діяти максимально ефективно. На щастя, чекати доведеться недовго: вже цього вечора ви знову знайдете потрібний стан духу і побачите, як удача знову повертається до вас обличчям. Поки ж зірки радять відпочивати, або слідкувати за новинами, підтримувати зв’язок, збирати інформацію.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям не завадить врахувати загальну обстановку і настрій оточуючих людей. Не час нав’язувати комусь свої ідеї, навіть якщо ви їх глибоко вистраждали і повністю впевнені в їх правильності. Відкритість до діалогу не варто робити приводом для відвертості, це не самий вдалий момент для задушевних бесід і консультацій на делікатні теми. Якщо ви потребуєте більш інтимній атмосфері, вам доведеться або дочекатися пізнього вечора, або перенести запланований захід на завтра.

Козеріг

Для Козерогів аж до ночі залишиться проблемою зібраність. Якщо у вас в підпорядкуванні інші люди, їм теж не буде властива ця якість. Псувати картину можуть і легкі нездужання. Робочий день може перетворитися в нескінченні посиденьки за чаєм, перекури і обмін враженнями, але це непоганий момент, якщо ви хочете налагодити зі своїм оточенням неформальне приятельское спілкування. В кінці дня набуде особливої ваги позиція іншої особи, наприклад, чоловіка, друга, юриста, лікаря, клієнта, вчителя.

Водолій

Вірну лінію поведінки Водоліям сьогодні підкаже інтуїція. В першу чергу, це стосується сфери спілкування: вам не складе труднощів вибрати тон в діалозі з будь-якою людиною, включаючи дитину. Навіть дрібні знаки уваги з вашої сторони будуть помічені, тоді як завтра навіть найкращі наміри можуть залишитися неоціненими. День підходить для нескладних занять, невтомних видів відпочинку, перебування на свіжому повітрі. Варто користуватися моментом, так як вже ввечері можуть з’явитися турботи і обмеження.

Риби

Для Риб це не самий активний день. Може привернути увагу будинок, побут, перебування, однак трудитися в поті чола і різко щось міняти навряд чи захочеться. Відсутність концентрації на одній задачі може призвести до безцільної балачки, до поглинання будь-якої інформації без розбору або до підвищеної мрійливості, залежно від умов і настрою. Пізній вечір змусить поглянути на речі більш тверезо і стати зібранішою, ви знайдете більш творче і конструктивне примирення своїм талантам і емоціям.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.