Гороскоп на 12 липня

Опубліковано: 12.07.2018

Овен

Сьогодні у Овнів висока потреба у власній території: особистому житлі або психологічному просторі. Дружні зв’язки та зовнішня соціальна активність можуть виявитися тимчасово принесені в жертву родинним зв’язкам або побутової необхідності. Навіть самі компанійські Овни стануть домосідами або почнуть приділяти більше уваги домочадцям. Відношення до кар’єри і бізнесу в цей день тісно пов’язані з вашої зацікавленістю: чим більше сил і душі ви вклали у свій проект, тим охочіше будете ним займатися, інформує Ukr.Media.

Телець

Для Тельців це сприятливий день, віщує або успіх, або сподівання. Велику роль відіграє загальний вдалий емоційний фон. Хорошим джерелом моральної та іншої підтримки виявляться представники повсякденного оточення: близькі родичі, старі друзі, давні сусіди. У спілкуванні будуть важливі не стільки слова, скільки добрі почуття, прихильність, гостинність. Якщо щось не ладиться у важливих для вас відносинах, маєте сенс проявити взаємну турботу та шляхетність, забути непринципові образи.

Близнюки

Цей день змусить Близнюків приділити час для родинних зв’язків, домашньої ситуації, сімейним традиціям. Також, вашу увагу можуть привернути фінансові, господарські або кулінарні теми. Може посилитися інтерес до продуктових заготівель, традиційним домашнім ласощам. Грошові надходження сьогодні імовірніше з старих знайомих джерел або від близьких людей. Повсякденне меню непогано урізноманітнюють смачні літні напої і повітряна випічка. Відповідний момент для сімейного обіду, вечері або пікніка.

Рак

Сьогодні Раки вправі поставити в центр уваги свої особисті потреби, матеріальні та духовні. Навіть привітним і товариським Ракам зірки радять знайти час для себе. Це вдалий день для відмови від чужого і наносного, але варто берегти і примножувати те, що для вас є цінним і дорогим. Не варто старатися у вірності нав’язаним ідеалам і стандартам, краще прислухатися до своїх бажань. Добре провести цю добу серед дітей, учнів, «споріднених душ». Корисно візуалізувати плани і мрії.

Лев

В цю добу Левам важливо відчувати себе в безпеці. А ось що важливіше, безпека фізична або психологічна, вам доведеться вирішити для себе самостійно. У будь-якому випадку, сьогодні ви потребуєте у «внутрішньому будинку». Можливо, вашим головним бажанням стане тимчасове усунення від справ, відхід у тінь. Небажані навантаження. Відповідний момент для позбавлення від накопичених емоційних шлаків. Добре відновити зв’язки з сім’єю або забутої «альма-матер», відвідати батьків або старих друзів.

Діва

Цей день для Дів сприятливий, перш за все, в психологічному відношенні. Краще провести його в оточенні близьких людей, а не випадкових знайомих, він підходить для пікніка, вечірки, сімейних посиденьок. Успіх обіцяє суспільство домочадців, співвітчизників, однодумців. Ця доба пробуджує добрі почуття, дає привід для оптимізму, дозволяє примиритися з минулим. Можна дати волю сентиментальності, спогадами. Ймовірно, доля зробить вам подарунок, і з вашого шляху зникне одна з перешкод.

Терези

Сьогодні Терезам не варто сподіватися на повну свободу вибору. Щоб витягнути вигоду з ситуації, доведеться врахувати обставини, емоційну атмосферу, сімейний або професійний подієвий фон. Можливо, зміняться ваші особисті плани: у вас з’явиться секрет, слабкість або потреба піти в тінь. На ваш статус можуть вплинути родинні зв’язки або нюанси походження. День ознаменується внутрішнім психологічним рубежем і запам’ятається, якщо ви щось змінюєте: посада, спільнота, місце проживання.

Скорпіон

Сьогодні чуття підкаже Скорпіонам, що певний етап закінчено і пора думати про подальший розвиток подій. Можливо, завершиться період мандрів чи духовних пошуків. В активних заняттях рекомендується витримати перерву, але ніщо не заважає вам працювати зі своєю уявою і пам’яттю, створювати потрібний настрій, візуалізувати бажане майбутнє. Одна з приємних особливостей дня – можливість отримати визнання, схвалення, моральну підтримку, «відпущення гріхів» в якійсь важливій для вас сфері.

Стрілець

Сьогодні у свідомості Стрільців може бути порушена якась делікатна тема, про яку не варто говорити привселюдно. Це емоційно насичений і потенційно сприятливий день. Відповідний момент для символічного прощання з елементами минулого. Щоб він став для вас по-справжньому щасливим, зірки радять відмовитися від зовнішньої суєти і думати насамперед про духовні, а не про матеріальні скарби. Можливо, ви переживете осяяння або катарсис, які вплинуть на ваш внутрішній стан.

Козеріг

Сьогодні Козерогам не варто проявляти ініціативу і намагатися вплинути на чужий розумонастрій. В житті значущого для вас обличчя в цей час відбуватиметься щось важливе, при цьому йому або їй не обов’язково захочеться ділитися своїми переживаннями з вами. Якщо мова йде про духовно і емоційно близьку вам людину, ви багато чого зрозумієте без зайвих слів. Якщо взаєморозуміння на тонкому рівні відсутнє, краще утриматися від нетактовних питань. У будь-якому випадку, ви можете сподіватися на сприятливий результат.

Водолій

Сьогодні Водоліям краще не прагнути на перший план. Самопочуття, коло обов’язків або інший фактор завадять вам ясно висловити свою думку і витримати до кінця взяту роль. І ви, і навколишні станете надто емоційні, почнете пропускати всю інформацію крізь фільтр хвилинних переживань, можете опинитися в полоні родинних зв’язків або психологічних комплексів, що явно не сприятиме об’єктивності. День підходить для проявів турботи, жалості і співчуття, в тому числі, до тварин.

Риби

Сьогодні у Риб один із сприятливих днів, вірні рішення будуть прийматися інтуїтивно. Відмітна риса дня – пасивність, яка вам напевно сподобається. Поки триває пауза, можна помріяти, поринути у віртуальну реальність, у світ музики і кіно, спогади або в романтичні переживання. Аж до ночі збережеться стабільне джерело натхнення, яке допоможе вам безболісно попрощатися з застарілими елементами минулого і з надією заглянути за горизонт, думаючи про майбутнє.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.