На Христинівщині розглянули питання щодо праці неповнолітніх

Опубліковано: 12.07.2018

Нещодавно, фахівцями Христинівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості було проведено засідання клубу «Молодь – майбутнє України» за участю начальника служби у справах дітей Христинівської РДА Наталії Піддубняк для 8  безробітних.

Під час заходу розглядалися питання щодо праці неповнолітніх осіб у період літніх канікул та шляхи протидії нелегальної зайнятості, оскільки Христинівщина є аграрним краєм і влітку молоді люди намагаються використати можливість і взяти участь в сільськогосподарських роботах. 

У ході виступу Наталія Піддубняк розповіла учасникам про особливості оформлення трудових відносин між неповнолітнім працівником та роботодавцем, про відповідальність за нелегальне використання праці дітей, а також окрему увагу звернула на права працюючих юнаків та дівчат:

— Роботодавцям забороняється залучати неповнолітніх працівників до нічних змін, надурочних робіт та робіт у вихідні дні, а також застосовувати працю дітей на важких роботах та на роботах із шкідливими або небезпечними умовами праці. Також юним працівникам слід пам’ятати, що роботодавець не повинен залучати їх до підіймання та переміщення речей, маса яких перевищує встановлені для них норми.

Засідання проходило у формі тренінгу, повідомили у Христинівській районній філії Черкаського ОЦЗ.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.