Науковці з Умані взяли участь у Міжнародному конгресі україністів

Опубліковано: 12.07.2018

Науково-педагогічні працівники факультету української філології Уманського державного педагогічного університету взяли участь у роботі ІХ Міжнародного конгресу україністів, який нещодавно проходив у місті Київ.

На конгресі були присутні високоповажні гості, представники виконавчої та законодавчої влади, а також вчені-дослідники історії та культури України й українського народу з усього світу. Умань на заході представляли професори Тетяна Тищенко, Оксана Зелінська та доцент Василь Денисюк.

00

До учасників конгресу з вітальними словами звернулися віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко, Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, заступник Міністра освіти і науки Максим Стріха та президент Міжнародної асоціації україністів Міхаель Мозер.

2

«Поважні гості у своїх виступах акцентували увагу на реформуванні академічної науки в річищі євроінтеграційних процесів України, на нових викликах, які нині стоять перед українським суспільством та науковою громадою», ― зазначили у прес-центрі УДПУ.

3

Представники Умані презентували роботу Східноподільського лінгвокраєзнавчого центру УДПУ в мовознавчих секціях різного спрямування. Крім того, вони долучилися до обговорення актуальних мовознавчих проблем.

4

Зокрема, доктор філологічних наук Оксана Зелінська взяла участь у роботі секції «Українське мовознавство: стан і перспективи», кандидати філологічних наук Тетяна Тищенко та Василь Денисюк ― у секції «Українська лексикографії та термінологія: досвід, проблеми та шляхи їх вирішення».

5

6

7

1

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.