«В Україні прийняли законопроект про «євробляхи», – Антон Яценко (відео)

Опубліковано: 13.07.2018

Два дні поспіль понад 5 тис власників автомобілів з єврономерами мітингували під Кабміном та Верховною Радою та вимагали прийняти закони, які забезпечуватимуть доступне розмитнення автомобілів та знизять податкові платежі при ввезенні іномарок в Україну. Виходи з Ради були заблоковані мітингувальниками. Переважна більшість депутатів намагалась втекти аби уникнути проблемних запитань. Про це повідомив народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

Як зазначив Антон Яценко, він поспілкувався з учасниками акції протесту і підтримав їхню позицію. І вже, сьогодні на годині запитань до Уряду, народний депутат під час виступу з трибуни, порушив проблему по «євробляхах».

Після виступу Антона Яценка, щодо цієї проблеми, законопроекти про «євробляхи» були поставлені на голосування та прийняті за основу в першому читанні. Цей випадок є унікальним, оскільки, саме у п`ятницю депутати зібрались у залі та проголосували за такі важливі законопроекти (№8487 від 15.06.2018, № 8487-1 від 27.06.2018 та №8488 від 15.06.2018, № 8488-1 від 03.07.2018).

«Вважаю, що спільно з колегами-депутатами ми зробили добру справу для багатьох людей! Адже вони зможуть купувати іноземні автомобілі та розмитнювати їх за зниженими ставками»,- зазначив парламентар.

Антон Яценко запевнив, що й надалі буде працювати та наполягати на тому, щоб вже у вересні ці законопроекти були прийняті в другому читанні та в цілому і остаточно вирішити проблему по так званих «євробляхах».

#АнтонЯценко #Україна #Євробляхи #євроавто #євроавтосила

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.