Гороскоп на 15 липня

Опубліковано: 15.07.2018

Овен

Цю добу Овнам добре використовувати для відпочинку, але без зайвого фанатизму. Протягом дня ентузіазм трохи знизиться. Навіть самі оригінальні ігри можуть набриднути, якщо пропало відчуття новизни або вичерпані ресурси. Якщо ви проводите вихідні в компанії, її може покинути хтось з активних учасників. У будь-якому випадку, не варто затягувати розважальні заходи до пізнього вечора. В кінці дня обставини спонукають до підвищеної акуратності, корисно знову навести порядок в побуті і стосунках, інформує Ukr.Media.

Телець

Вранці та вдень Тельцям має сенс змиритися з обставинами. Наприклад, якщо вас неправильно зрозуміли, не варто намагатися продовжити дискусію. При вдалому розвитку подій, зірки не радять активно прагнути до подальшого прогресу: ви можете зіпсувати, а не поліпшити ситуацію. Найбільш гармонійно і спокійно пройде залишок дня. З наближенням ночі виникне ясність, зросте стабільність, покращаться особисті відносини, у вас з’явиться шанс провести час у відповідності зі своїми планами і смаками.

Близнюки

Сьогодні Близнюки налаштовані на продовження спілкування, але умови для нього поступово можуть зникнути. Можливо, проблема виявиться благополучно вичерпана, або співрозмовники втратять інтерес до важливої для вас темі. Вечір може змусити вас згорнути діалог, закінчити візит або гру, припинити пошуки, повернутися з поїздки. Залишок дня багатьом Близнюкам доведеться провести вдома, або почати більше рахуватися із сімейними планами. Якщо ви не прив’язані до одного місця проживання, не завадить тимчасовий притулок.

Рак

Цей день Раки можуть провести поза будь-яких правил і сценаріїв, обставини дарують свободу і ні до чого не примушують. Сьогодні не тільки ви не зобов’язані відповідати чиїмось стандартам, але й можете змінити своїм звичкам. Не варто заздалегідь планувати все до дрібниць, як і різко міняти вже побудовані схеми. Батьки можуть підлаштуватися під потреби дітей. Перед сном корисно упорядкувати недавні враження і отриману корисну інформацію, особливо, якщо і того, і іншого було багато.

Лев

Левам варто контролювати свій інтерес до деяких темах, інакше можна не помітити догляду співрозмовника і продовжувати говорити в порожнечу. Ймовірна схильність аж до вечора прокручувати в голові деталі вже закінченої розмови. В кінці дня відволіктися від цього безплідного заняття допоможе перемикання на справи насущні і практичні. Наприклад, ви можете навести порядок в речах і в гаманці, оцінити можливості бюджету, перевірити наявність запасу потрібних дрібниць, уточнити пріоритети в покупках або в харчуванні.

Діва

Сьогодні зірки радять Дівам побути деякий час у спокої і самотності. В крайньому випадку, скоротити коло спілкування і тимчасово зупинити інтенсивний контакт із зовнішнім світом. Не завадить і зупинка «внутрішнього діалогу», що допомагає зробити перезавантаження свідомості. Нова ступінь гармонії і визначеності з’явиться у вашому житті ближче до ночі. Саме в цей час краще обмірковувати свій імідж, дієту, програму дій, а якщо ви налаштовані на нічну активність, то починати здійснювати плани.

Ваги

До настання вечора зірки радять Терезам плисти за течією. В цей час ви маєте право орієнтуватися на ситуацію і на свій настрій. Добре, якщо навколишня обстановка стане невичерпним джерелом оптимізму, хоча б на майбутнє. Не варто залишати раніше часу веселу компанію або кидати цікаве заняття, якщо воно піднімає ваш дух. В кінці дня вам просто необхідно привести свої справи в повний порядок, приділивши особливу увагу побуті, здоров’я, гігієну, планами, режиму і зобов’язаннями.

Скорпіон

Скорпіонам не варто чекати різких змін раніше вечора. Весь день може пройти під враженням недавніх подій, наприклад, вчорашній дискусії або отриманої інформації. Якщо ви взяли активну участь у подіях і витратили при цьому чимало сил, у вас буде час на відновлення розтрачених ресурсів, як душевних, так і фізичних. Залишок дня зірки радять витратити не на безпредметну суєту, а на всебічний аналіз, довгострокове планування та ретельну підготовку до наступного кроку.

Стрілець

День дозволяє Стрільцям отримати додатковий заряд оптимізму і жити так, як просить серце. Навіть якщо вас щось потай турбує, ви напевно виберете проігнорувати джерело занепокоєння і відкласти детальний аналіз проблеми «на потім». Однак наприкінці дня вам все ж доведеться перебудуватися, стати реалістом і почати мислити більш практично. Предметом вашої уваги стане фінансове становище, здоров’я, кар’єра, або комплексна ситуація, пов’язана з усіма цими сферами одночасно.

Козеріг

Козероги можуть з легкою душею присвятити основну частину дня відпочинку. Яскраві нові досягнення сьогодні малоймовірні, будь-яка спроба обдурити цю тенденцію буде марною тратою часу. Що б ви не задумали, вам буде важко сконцентруватися, вибрати вірний напрям і створити відповідні умови для роботи. Лише увечері ви зможете знову повернутися до звичного зручного режиму, орієнтуватися на свої принципи і смаки. Саме в цей час краще будувати плани, в тому числі, фінансові та романтичні.

Водолій

Цей день навряд чи подарує Водоліям простір для дій, скоріше, змусить рахуватися з обстановкою і чужою поведінкою. Не найкращий момент, якщо ви хочете проявити ініціативу, продовжити діалог, зробити спробу відігратися. Зірки радять використовувати паузу, що утворилася з толком, наприклад, подумати над чужими словами і реакцією, розібратися в спонукальних мотивах опонента або смаки аудиторії. В кінці дня не завадить згадати про прості правила, які допомагають зберегти здоров’я та працездатність.

Риби

День обіцяє Рибам не так вже й багато нового. Можуть привернути увагу нюанси, пов’язані зі здоров’ям, побутом, домашніми вихованцями, дитячими потребами. Не варто починати в цю добу важливі справи. Також, сьогодні не варто звертатися за суттєвою допомогою, включаючи інформаційну: швидше за все, прохання «зависне в повітрі». Вечір додасть впевненості у відносинах, які ви розцінюєте як стратегічно важливі. Мова може йти і про професійне партнерство, і про більш особистих зв’язках: роман, шлюб.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.