У 15 населених пунктах області запровадили роздільне збирання сміття

Опубліковано: 15.07.2018

У межах реалізації Стратегії регіонального розвитку області та обласної програми охорони довкілля, впроваджено роздільне збирання відходів від населення в 6 містах обласного підпорядкування та поступово запроваджується в населених пунктах 9 районів.

У 15 населених пунктах області запровадили роздільне збирання сміття

Зокрема, Городищенського, Катеринопільського, Кам’янського, Канівського, Корсунь-Шевченківського, Монастирищенського, Смілянського Черкаського, Чигиринського.

Між тим, на 2018 рік очікується фінансування з обласного бюджету в сумі 5,3 млн грн.

Це дасть змогу збільшити відсоток впровадження роздільного збирання ТПВ в населених пунктах області, – розповіла начальник управління екології та природних ресурсів Черкаської ОДА Олена Звягінцева.

Також на 2018 рік затверджено видатки з місцевих бюджетів в обсязі 3,9 млн грн у м. Черкаси, м. Ватутіне, м. Сміла, Городищенському, Жашківському, Катеринопільському, Смілянському, Тальнівському, Черкаському, Чигиринському, Чорнобаївському, Христинівському районах, Жашківській міській ОТГ. Станом на початок червня фактично використано близько 1 млн грн у Тальнівському, Черкаському, Чорнобаївському, Христинівському районах та ОТГ м. Жашків.

Джерело: Діловий Регіон

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.