«У нормальній країні здоров’я дітей – на першому місці» Антон Яценко

Опубліковано: 16.07.2018

У результаті недоотримання фінансових ресурсів медична галузь постійно знаходиться у кризовому стані. Зокрема, держава не фінансує важкохворих громадян, які потребують лікування за кордоном.

Цим питанням довгий час займається народний депутат Антон Яценко. Парламентар отримує численні звернення від пацієнтів та громадських організацій щодо проблеми фінансування лікування громадян України за кордоном, зокрема дітей.

Антон Яценко – У нормальній країні здоров’я дітей – на першому місці

Отримую численні звернення від важкохворих пацієнтів та громадських організацій щодо проблеми фінансування лікування громадян України за кордоном, зокрема дітей.Сьогодні на годині запитань до Уряду вкотре порушив це питання.А саме, звернувся до Уряду, зокрема до в. о. міністра охорони здоров’я Уляну Супрун щодо забезпечення фінансуванням лікування українців за кордоном. Адже у нормальній країні здоров’я дітей – на першому місці.В подальшому докладатиму максимум зусиль для вирішення цієї проблеми!#АнтонЯценко #Україна #допомога #лікуваннялюдей #діти #важкохворі #медичнадопомога #лікуваннязакордоном #фінансуваннямедицини #дитячізахворювання

Posted by Anton Yatsenko on Friday, 13 July 2018

13 липня на годині запитань до Уряду, Антон Яценко порушив питання стосовно цієї ситуації. А саме, звернувся до Уряду, зокрема, до в. о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун щодо забезпечення фінансуванням лікування українців за кордоном.

«Адже, у нормальній країні здоров’я дітей – на першому місці,» – зазначив парламентар.

Антон Яценко запевнив, що й надалі буде працювати та докладати максимум зусиль для вирішення цієї проблеми.

#АнтонЯценко #Україна #допомога #лікуваннялюдей #діти #важкохворі #медичнадопомога #лікуваннязакордоном #фінансуваннямедицини#дитячізахворювання

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.