Гороскоп на 18 липня

Опубліковано: 18.07.2018

Овен

Сьогодні багатьом Овнам потрібен партнер, друг, посередник або помічник. Багато з Овнів будуть схильні сподіватися на стару дружбу. Не виключено, що хтось із ваших колишних друзів або партнерів сам вийде на зв’язок. Пропозиції, висунуті в цей день, можуть бути для вас некомфортними і здатися вам несправедливими. Переговори краще починати з принципових моментів, наприклад, з правової основи, уточнення цілей або розподілу базових ролей. Не варто призначати важливі зустрічі та офіційні візити на ранок, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні у Тельців стане трохи менше свободи. Навіть займаючись улюбленою справою, доведеться приділити увагу нудним нюансам, наприклад, ідеальній формі, дотримання норм і правил. Можливо, доведеться слідувати договору, графіку, поставити на перше місце борг, а не творчість. Тим не менш, збережуть важливість і естетичні моменти, наприклад, приємний зовнішній вигляд. В центрі уваги може виявитися питання, пов’язане з красою або здоров’ям, а можливо, ці два напрямки будуть порушені одночасно.

Близнюки

Для Близнюків це вдала або, принаймні, мотивуюча доба. Справи зрушаться з мертвої точки, може з’явитися більше простору для спілкування, роз’їздів, ділової активності. Знайдеться додаткова енергія для занять спортом, танцями, фітнесом. До будь-якої задачі важливо підійти з правильної позиції, щоб уникнути ускладнень, наприклад, травм. Найбільш складним моментом може стати ранок. Можливо, спочатку вам належить подолати перешкоду, проявити силу волі або витримку, і лише потім «розгойдатися».

Рак

Сьогодні Раки чутливі не тільки до змісту, але і до форми, і прагнуть вести себе бездоганно. Як і багатьом Ракам, вам це вдасться, але внутрішньо ви залишитеся досить ранимі. В цей день на вас впливає побут і сімейний мікроклімат, статус в сім’ї або партнерство. Вас можуть обмежити домашні умови виховання. Інколи ви самі будете егоїстичні щодо близьких. Уникнути дратівливості та інших негативних емоцій допоможе конкретне завдання, добре зайнятися житлом, сімейною справою.

Лев

Левам не варто відкладати контакти, візити, поїздки. Особливо вдалі переговори і партнерські відносини, за умови, що ви не чекаєте від них забагато. Сьогодні у всьому вітається почуття міри, актуальні питання формальної справедливості. Не варто ставити перед собою надзавдань або розраховувати на те, що інші люди виконають всі ваші вимоги на шкоду своїм власним інтересам. Бажано дотримуватися етикету, дотримуватися правил дорожнього руху.

Діва

Дівам сьогодні стане в нагоді смак, естетичне чуття, а також уміння порівнювати, поєднувати, вибирати. Необхідний баланс у відносинах: вам належить орієнтуватися не тільки на свої переваги, але і на чужі інтереси, а також на загальні принципи справедливості. Якщо ви врахуєте ці нюанси, буде легше дотримуватися закону, підтримувати партнерство, управляти ресурсами, купувати речі. Можливо, вдасться на чомусь заощадити. Крім дизайну покупок, варто звертати увагу на їх функціональність і якість.

Ваги

В цей день Терезам потрібна вірна лінія поведінки. Насамперед, варто пам’ятати про межі своїх нинішніх можливостей, уникати непосильних завдань і всього, що шкодить здоров’ю. На самопочуття і результат подій вплине те, як ви впоралися з ранковими труднощами. Можливо, вас чекає зовнішній бар’єр – правовий, побутовий, професійний, – але не виключено також, що вам доведеться впоратися зі своєю власною слабкістю, наприклад, зі страхом, болем, лінню. Важливо бути поінформованим, підтримувати зв’язки.

Скорпіон

Успіхи Скорпіонів сьогодні залежать від готовності дотримуватися загальноприйняті ритуали і жертвувати своїми переконаннями заради партнерських інтересів. Щоб отримати «зелене світло», потрібно вміти співпрацювати, йти на компроміс, відступати в тінь. Якщо такі умови вам не підходять, зірки радять не ламати себе, а взяти паузу і дочекатися більш підходящого моменту, але варто усвідомити, що при цьому ви позбавляєте себе низки цінних можливостей. Навіть відмовившись від співпраці, краще не відмовлятися від спілкування.

Стрілець

Цей день дарує Стрільцям хороше поле для дій, але по-справжньому грамотно його зможуть «зорати» лише Стрільці-екстраверти. Якщо зараз ви орієнтовані на замкнутий спосіб життя, ранимі і не розташовані до спілкування, то ризикуєте пропустити вдалу можливість співробітництва, яке, до речі, виявиться вигідним для вас не тільки зараз, але й у віддаленій перспективі. Будучи занурені в себе і свої ілюзії, ви можете пропустити відмінний шанс познайомитися зі справжніми однодумцями.

Козеріг

Сьогодні настрій Козерогів залежить від обраної мети та ставлення до неї. Чим вона важливіше, тим більш трепетно ви будете ставитися до своїх перемог і невдач, а також до того враження, яке справляєте. Успіх залежатиме від того, наскільки успішно ви подолали свої слабкості або зовнішні бар’єри на початку дня. Якщо ви не ставите собі надзавдань, розумніше зменшити обороти і обмежитися нескладними справами, інакше емоційні та інші витрати можуть виявитися не порівнянні з отриманим результатом.

Водолій

Сьогодні ентузіазм Водоліїв перевершує не тільки їх лінь, деколи може потрапляти на почесне друге місце і здоровий глузд. Види на успіх великі, якщо ви правильно оцінили момент і «зігнули дерево по собі». Якщо ви не чекаєте багато чого, цей день доречний для співпраці, подорожей, розвитку бізнесу, взаємодії з іноземцями. Вдалий час не тільки для інтелектуальної розминки, але і для фізичної активності. Можливі перешкоди з боку закону, наприклад, правові труднощі, обмеження.

Риби

Сьогодні один з тих днів, коли Рибам не варто добровільно шукати пригод. Активність бажано розвивати лише в кризові моменти, коли нічого іншого вам просто не залишається, а час не чекає. В цьому випадку, краще не обмежуватися власною ініціативою і не соромитися звертатися за допомогою, в тому числі, до старих друзів. Не всі з них зможуть допомогти, але хтось, можливо, відгукнеться. У простих звичних заняттях зростає ризик ускладнень, особливо, якщо ви вирішите поекспериментувати.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.