Гороскоп на 19 липня

Овен

Сьогодні Овнам не варто йти від спілкування, наприклад, від участі в публічній дискусії. У цей день легко познайомитися, розвинути співпрацю, вступити у переговори, провести рекламну акцію, поповнити список клієнтів, контрагентів. Вдалий час для подружнього діалогу, для контактів з дітьми і виступів перед юнацькою аудиторією. Незважаючи на уразливість в окремих питаннях, переважати у розмові будуть лояльність і почуття гумору. Обговорювання конкретних тем краще не затягувати до вечора, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні Тельцями часто керуватиме необхідність, що не виключає безлічі приємних хвилин. Багато хороших моменти дня будуть пов’язані зі спілкуванням, особливо, якщо проявлена взаємна ввічливість, привітність, дипломатичність. Також, цей день може зажадати від вас естетичного чуття. Перш за все, доведеться проявити його у дрібницях, саме з них буде складатися загальна картина. Це особливо важливо, якщо ви працюєте з людьм, або задоволення ваших потреб залежить від уміння підтримати контакт.

Близнюки

Сьогодні Близнюки не залишаться без спілкування та інформаційного обміну. Багато представників знаку будуть мислити креативно. Не представить проблем контакт з будь-якою аудиторією. Це вдалий день для особистого та ділового листування, знайомств, навчання, коротких поїздок і прогулянок, інтелектуальних ігор, для розвитку вашого літературного дару, перекладацьких або журналістських навичок. Особливу увагу варто приділити опрацюванню деталей, це хороший день для прояснення дрібних непорозумінь, включаючи любовні та сімейні.

Рак

Сьогодні Ракам належить пам’ятати про хороші манери, які включають не тільки формальне дотримання етикету. Не менш важливим є уміння управляти своїми переживаннями і контролювати звички. Щоб день пройшов благополучно і не залишив у вас осаду в душі, зірки радять не надавати великого значення власним емоціям і не претендувати на особливе становище. Незважаючи на лояльність, оточуючі можуть бути незадоволені вашою чутливістю, вразливістю або ноткою защемленого самолюбства в вашому голосі.

Лев

День обіцяє Левам непоганий настрій, приємних попутників і хороші вісті. Він вдалий для листування, знайомства, контактів з близькою ріднею, продовження переговорів, а також для будь-якої діяльності, пов’язаної з вербальним та віртуальним спілкуванням, інформаційним обміном, посередництвом. Якщо ви не хочете залишатися пасивним приймачем інформації, прагнете поділитися новиною чи оприлюднити свою думку, вам варто бути активнішими в першій половині дня. Те ж стосується цільових візитів та поїздок.

Діва

День пропонує Дівам застосувати свої дипломатичні здібності, продемонструвати естетичний смак, почуття гумору, креативність і вміння розпоряджатися бюджетом. Типовим Дівам сподобаються заняття, що дозволяють розібратися в деталях і відточити їх до досконалості. Ви зможете інтуїтивно вірно вибрати дрібний стильний подарунок або підібрати аксесуар, який ідеально доповнює ваш базовий образ. Буде вдалим невеликий обмін. Цільові акції, включаючи контакти, покупки, ефективніше в першій половині дня.

Терези

Для Терезів це день з позитивною динамікою. Якщо вчора ви зіткнулися з труднощами, сьогодні вони залишаться в минулому: ви отримаєте свободу слова, можливість вибору чи інший бонус, на який розраховували. Дещо залежатиме і від настрою: якщо ви надмірно чутливі або занадто честолюбні, у вас буде більше приводів для занепокоєння і невдоволення. Це прекрасний день для неформального спілкування, не варто торкатися лише тем, що викликають у вас занадто бурхливу емоційну реакцію.

Скорпіон

В цей день Скорпіонам краще зробити ставку на свої соціальні навички і таланти в інтелектуальній сфері. Що стосується більш тонких питань, наприклад, естетичних, сьогодні доведеться орієнтуватися на зовнішні стандарти, прийняті в вашому колі або серед більшості. Це відповідний день для світських бесід, для обговорювання нюансів, пов’язаних із творчою сферою, рекламою, навчанням, комунікаціями, партнерською діяльністю. Небажано вести довірчі розмови, присвячувати кого-небудь в свої таємниці.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям не варто прагнути до зайвої довірливості, напускати на себе таємничий вигляд і намагатися звернути всіх у свою віру. Це хороший день для громадської роботи, публічних виступів, розширення кругозору або списку неформальних зв’язків, за умови вашої терпимості. Буде легко налагодити діалог, незалежно від місцеперебування кореспондента. Доставить радість відкрите спілкування з друзями і колегами по цеху. Високі шанси налагодити контакт з іноземцем або носієм чужої культури.

Козеріг

В цей день зірки радять Козерогам дотримуватися нейтрального тону в спілкуванні, в тому числі, в контакті з начальством, партнерами, дітьми та представниками офіційних інстанцій. Не рекомендується давати волю своїм прихованим емоціям. Одного разу давши слабину, ви ризикуєте не впоратися з ними, ваше негативне ставлення почне занадто явно «просвічувати» крізь доброзичливу мову. І навпаки: зберігши рівну манеру поведінки і легке почуття гумору, ви зможете мирно вирішити будь-яке непорозуміння.

Водолій

Для Водоліїв це потенційно сприятливий день. Отримає вдале продовження ваша ініціатива, за умови, що вона не зустріла опору в самому початку. Невеликі непорозуміння сьогодні будуть виправлені автоматично, а катастрофічну помилку без права на «відкат назад» зірки просто не дозволять вам зробити, як би ви не старалися. Надмірно дратівливим Водоліям ця доба допоможе вести себе більш нейтрально і дипломатично, що дозволить вчасно почути опонента і знайти з ним спільну мову.

Риби

В цей день зірки не радять Рибам проявляти ініціативу. Навіть гарна ідея здатна отримати невдале втілення, а найпривабливіший і безпрограшний сюжет – небажаний розвиток. Замість того, щоб діяти у відповідності зі своїми переконаннями, ви будете змушені слідувати загальноприйнятим стандартам. У дрібних форс-мажорних ситуаціях найбільш важливими якостями стануть інформованість і комунікабельність. Володіючи знаннями і зв’язками, ви швидше отримаєте пораду або пряму допомогу.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.