Гороскоп на 20 липня

Опубліковано: 20.07.2018

Гороскоп на 20 липня

Овен

Сьогодні Овнам нелегко керувати своїми почуттями, а часом і рухами, що може призвести до плачевних підсумкам. Не дуже комфортна і зовнішня обстановка, особливо, якщо вам є що ділити з іншими людьми. Зростає небезпека технічних невдач, конфліктів, емоційних зривів. Одним з факторів, що ведуть до кризи, буде захопленість. Коріння проблем можуть критися в минулому, наприклад, невдалому експерименті і зайвих ризиків. Попередити частину проблем допоможуть обережність, системність та наявність страховки, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні Тельцям доведеться опинитися в недружній для себе атмосфері або знову зіткнутися зі складною гранню чужого характеру. Не всі повороти подій вдасться передбачити. На щастя, в цей день вам доступні не тільки войовничі, але і більш розумні, дипломатичні методи врегулювання конфлікту. Саме до останніх зірки радять вам вдатися, поки ще не пізно. Замість віддзеркалювання агресивних випадів, варто спробувати включити чарівність або закликати на допомогу здоровий глузд.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам доведеться сконцентруватися на роботі, причому далеко не на найулюбленішою і приємною її частини. Можливо, обставини змусять вас взятися за складну справу з непередбачуваним результатом, або за припинену, але не закінчену діяльність. Якщо є підозріле захворювання, висока ймовірність загострення. До метушні, викликаної необхідністю вирішувати технічну частину завдання, може додатися сплеск негативних переживань. Можливі конфлікти з колегами, рідними, персоналом сервісів.

Рак

Для Раків це потенційно вдала доба, але навіть якщо ви суперщасливі, це не позбавить вас від багатьох проблем. Найкраща тактика – витримка, помножена на обачність і здоровий глузд. Не варто піддаватися емоційному пориву там, де це не дуже доречно: є ризик захопитися, порушити домовленості, вийти за рамки своїх повноважень і заробити додаткові непотрібні проблеми. Уміння володіти собою виявиться особливо важливим в любовних питаннях, сфері бізнесу і фінансів, в інтимних ситуаціях.

Лев

Львів сьогодні чекають випробовування. Події цього дня здатні завдати вам швидше моральний, ніж матеріальний збиток. Не виключено, що атака на ваше благополуччя буде зроблена з різних сторін. Епіцентром подій або головною метою може стати сім’я, будинок, нерухомість, питання про громадянство або спадщину. Зростає ризик конфлікту з самими близькими вам людьми: партнером, домочадцями. Частково виправити становище допоможе правильна організація справ, наявність фінансової, медичної або іншої підстраховки.

Діва

Дівам не варто чекати повного спокою. Сьогодні не вдасться відбутися благими намірами, мирними жестами і мінімумом клопоту. Вам належить вийти зі своєї зони комфорту і взяти участь у вирішенні не самого ординарного завдання. Роль тригера може зіграти негативна, а не позитивна емоція. Уваги може вимагати призупинений проект, наприклад, ремонт, оновлення. Зберігши витримку, проявивши професіоналізм і не змінивши свого стилю, ви впораєтеся з будь-якій екстреною ситуацією.

Ваги

День обіцяє випробовування емоційно неврівноваженим Ваг, а також тим, чиї матеріальні та інші справи недостатньо збалансовані. Можливі проблеми, якщо ви довірили управління ресурсами друзям, невдало взяли кредит, неправильно робите оновлення. Грамотна фінансова політика дозволить вам зробити вигідні вкладення і придбання, вдало обміняти або продати нерухомість, цінності. Багатьом Терезам краще залишитися в тіні: це допоможе зберегти тверезість думки і більш вправно скористатися подіями.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонів мотивують їх бажання і звички, часом екзотичні. Важливо відрізняти конструктивні мотиви і методи від руйнівних, знати міру. Корисний результат імовірніше там, де ви маєте підтримку чи розбираєтеся в задачі професійно: це додасть вам впевненості. «Гарячою» зоною може стати будинок, сім’я, особиста територія, бізнес, партнерство. Варто стежити за своїм поривами, щоб не нашкодити відносинам з близькими.

Стрілець

Сьогодні Стрільців може підвести емоційність. Пригнічені і неусвідомлювані емоції здатні відключити ваш інстинкт самозбереження. Кращим якорем у море пристрастей аж до ночі залишиться здоровий глузд. Стриманість, обережність та інші подібні якості допоможуть вам залишатися в тіні і з розумом вести справи, в тому числі, правильно розпоряджатися бюджетом та ресурсами. Не варто вирушати в поїздки, встрявати в авантюри, мати справу з агресивними тваринами, ворожими людьми.

Козеріг

У Козерогів сьогодні є всі шанси досягти успіху, причому ймовірність перемоги для вас тим вище, чим складніша ситуація. Там, де іншим гарантований провал, у вас є фора. Навіть негативний імпульс може несподівано привести вас до успіху. Головна перешкода, яка належить майстерно обійти – інновації, особливо, ще не завершені. В цю добу вас виручить консерватизм, а не авантюризм. Замість спокуси піти слідом за прогресом, вам варто прислухатися до інтуїції, довіритися власному смаку і досвіду.

Водолій

Сьогодні у Водоліїв з’явиться спокуса забути про обережність і рвонути до мети, незважаючи на всі перешкоди. Спокуса може виявитися настільки потужною, що навіть найбільш раціональні представники знаку перестануть рахуватися з реальністю. Однак зірки підказують, що можна використовувати і альтернативну тактику, відому в народі як «тихіше їдеш – далі будеш». Яку з них краще вибрати у вашій ситуації, вирішувати вам. Але варто пам’ятати, що змінити стиль дій після цього вам буде дуже важко.

Риби

Сьогодні Рибам важливо не помилитися і не подовжити собі шлях. Доля запалить на вашому горизонті той самий вогонь, який вже не раз ставав для вас надійним маяком, і якщо ви не хочете зайвих пригод, вам варто орієнтуватися виключно на нього. Якщо ви піддаєтеся впливу середовища і почнете проводити непотрібні експерименти, то, безумовно, отримаєте непоганий додатковий досвід і розширите свій кругозір, але при цьому ризикуєте втратити або дорогоцінний час, або одну з вдалих можливостей.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.