Гороскоп на 21 липня

Гороскоп на 21 липня 2018 року.

Овен

Сьогодні Овнам не варто побоюватися поганого розвитку подій. Навіть якщо ви опинились не в кращому періоді своєї біографії, на даний момент найгірше вже відбулося, і пора робити з пригод висновки. Добре поговорити з кимось, хто в курсі ваших проблем. Не самий вдалий день, якщо ви хочете продемонструвати свої достоїнства в виграшному світлі, особливо, перед малознайомими людьми. Заходи, що вимагають ідеальної форми і бойового настрою, краще відкласти, щоб не розчарувати себе і оточуючих, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні багато Тельців морально залежні від свого оточення, але безнадійною ситуацію назвати ніяк не можна. Навіть якщо хтось ставиться до вас вороже і прагне підірвати ваші позиції, обов’язково знайдеться хтось, хто буде вам співчувати і скаже про це. Не виключено, що це буде близький родич, старий знайомий, своя людина «в стані ворога». Якщо напередодні ви повелися правильно, наприклад, не стали загострювати стосунки, то сьогодні будете приємно здивовані плодами своєї мудрої політики.

Близнюки

Сьогодні увага Близнюків поглинена турботами. Навіть у дріб’язкових проблемах ви ризикуєте надовго загрузнути, а по-справжньому серйозні завдання здатні змусити вас забути про все, що лежить за межами ваших поточних інтересів. Темою дня може стати отримання і надання допомоги, практичної або психологічної, або рутинна робота: лікування, прибирання. Не виключені вимушені поїздки, наприклад, за ліками, інструментами або побутовою хімією. Може відбутися непроста розмова.

Рак

Цей день дозволяє Ракам залишитися у власній зоні комфорту, насамперед, психологічному. Незважаючи на високу ймовірність тих чи інших затяжних неприємностей, більшість представників знаку не втратить ні душевної рівноваги, ні базової віри у свій кінцевий успіх, що і визначить загальний позитивний емоційний фон цієї доби, аж до ночі. Це вдалий час для відпочинку в тому стилі, який вам найбільш близький. Батькам-Ракам не завадить поговорити з дітьми про якомусь важливому питанні.

Лев

Левам варто докласти зусиль для збереження прийнятної атмосфери в будинку і гармонізації свого душевного стану. Що саме буде мати першорядну важливість для вас, ви праві вирішити самі, але зірки радять не нехтувати обома пунктами: сьогодні зовнішнє безпосередньо впливає на внутрішнє, і навпаки. У родинних та інших близьких відносинах доречні розуміння і поступливість, але жертва не повинна бути надмірною. Не варто знову роздувати згасаючий конфлікт, особливо, якщо не ви були його ініціатором.

Діва

В цей день Діви сприйнятливі до атмосфері що панує навколо, яка не обов’язково буде теплою і світлою. Зірки не радять драматизувати ситуацію і надумувати те, чого немає. Наприклад, не варто підозрювати в чомусь поганому оточуючих: на їх поведінку сьогодні може впливати фізична втома, приховане хронічне нездужання або емоційне вигорання, а зовсім не неприязнь до вас. Це не найпідходяща доба для розмов з сторонніми особами і тісних нових знайомств. Не рекомендуються поїздки.

Ваги

Сьогодні у Терезів може з’явитися спокуса додаткових витрат, особливо, якщо до цього розташовує стан особистого гаманця. Підвищений інтерес здатні викликати речі і послуги, пов’язані з таємницею, любовью, психологією, езотерикою, магією. Втім, навіть рядовий шопінг в цю добу може супроводжуватися для вас інтригою і чимось запам’ятатися. Можливо, ви опинитеся в місцях, які пробуджують у вас незвичайні асоціації, або придбаєте щось, що є для вас талісманом, пам’ятної або знаковою річчю.

Скорпіон

Скорпіонам аж до ночі забезпечена моральна підтримка. Одні Скорпіони знайдуть її в собі, інші в чомусь зовнішньому, наприклад, в ідеалах і вірі. Завдяки цій обставині, окремі зриви і розчарування не вплинуть на ваш душевний стан і таємну впевненість у своїй правоті. Це прекрасний день для відпочинку, навіть в самих захоплюючих заняттях рекомендується зробити перерву. Якщо що-то підточує вашу внутрішню опору, саме час її відновити.

Стрілець

В цей день зірки радять Стрільцям вибрати усамітнення, закриту територію, замкнуте суспільство самих близьких людей. Нові ініціативи передчасні, зате є сильна потреба в безпеці. Ваше сприйняття отриманої інформації може бути дуже суб’єктивним і емоційним. Над вами будуть тяжіти ваші приховані звички, мрії, прив’язаності і залежності. Небажані роз’їзди, знайомства, публічні виступи. Вдалий час для медитацій і для роздумів про таємні грані життя.

Козеріг

Сьогодні Козерогам важливо не потрапити в пастку власного песимізму, або не потрапити під чужий вплив, що сприяє похмурості. Якщо ви поступитеся смутку, то почнете реагувати на окремі негативні сторони своєї ситуації набагато гостріше, ніж на її безсумнівні позитивні грані. Прямий контакт з однодумцями, як спосіб підтримки духу, сьогодні не надто вдалий, і не з вашої вини. Правильний настрій простіше створити за допомогою інших засобів, наприклад, відповідної музики або фільму.

Водолій

Водоліям сьогодні не варто вступати в переговори, а в спонтанних неминучих бесідах не озвучувати свої поточні цілі й не зачіпати малоприємні теми. Ваше почуття гумору в цю добу може залишати бажати кращого, особливо, коли оточуючі намагаються пожартувати конкретно над вами. Якщо ви потребуєте у співрозмовнику, постарайтеся вибрати тактовну людину, якій не з чуток знайомі і близькі ваші проблеми. В цьому випадку, і вас не ранить його критика, і його не буде дратувати ваш тон.

Риби

Сьогодні Риби можуть покластися на своє чуття, ідеалу і віру. Всі інші доводи, включаючи різноманітні дружні поради, рекомендації та відгуки, можна пропустити повз вуха, або прислухатися до них, але тільки з ввічливості. Не варто фанатично слідувати нав’язаним зовнішніми сценаріями. В цю добу вам краще дотримуватися власному розумінню повноцінного відпочинку, сну і харчуванню, не кажучи вже про більш високі матерії, наприклад, про кохання, мистецтво або щастя. Варто довіряти інтуїції у вихованні дітей.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.