Гороскоп на 22 липня

Гороскоп на 22 липня 2018 року.

Овен

Овнам краще запланувати недільні заходи на другу половину дня. В цей час з’явиться простір не тільки для вашої персональної ініціативи, але і для колективних акцій з вашою участю. Ви зможете відправитися кудись разом зі старими друзями або направити свою увагу на активний пошук нових контактів. Також це гарний час для інтелектуальної діяльності, можна використовувати його для навчання і розширення кругозору, для мовної практики або відвідування міжнародних мережевих майданчиків, інформує Ukr.Media.

Телець

Для Тельців день може початися з затишшя. Можливо, ви будете чекати чергового ходу з чийогось боку. Зірки підказують, що нічого поганого сьогодні не станеться і заздалегідь чекати проблем не потрібно, але у другій половині дня обставини все ж таки зміняться, і вам варто прийняти ці зміни. Насамперед, бажано проявити більше розкутості, рухливості і комунікабельності. Якщо вас щось турбує, не варто тримати це в собі, краще спробувати по-дружньому поговорити або зайнятися спільною справою.

Близнюки

Вранці Близнюкам буде складно знайти в ситуації різкі відмінності, порівняно з вчорашнім днем. Можливо, вам здасться, що вас чекають ще одна похмура доба. На щастя, в середині дня зірки розвіють ваші побоювання. Навіть якщо ви не зможете поставити в своїх заняттях точку, вам вдасться зробити перерву і змінити ритм життя на більш динамічний. Вас можуть втягнути в цікаву розмову або в чергову захоплюючу авантюру. Вдасться делегувати частину обов’язків. Пропадуть або ослабнуть симптоми нездужань.

Рак

Для Раків найбільш комфортна і передбачувана перша половина дня. Багато Раків інстинктивно виберуть для себе пасивну лінію поведінки і не стануть змінювати своїм звичкам. Енергія, накопичена в цей час, виявиться дуже до речі у другій половині доби, коли вас наздоженуть нові відомості, нові клопоти. Можливо, вам доведеться зайнятися здоров’ям, виконати обов’язки, кудись з’їздити. Знайти інформаційну та технічну підтримку буде простіше, якщо ви допитливі, товариські і мобільні.

Лев

Левам не варто поспішати і метушитися вранці. У першій половині дня краще побути вдома, щоб виспатися, зайнятися простими побутовими питаннями, розібратися в недавніх відчуттях і враженнях. У другій половині доби життя запропонує вам щось цікаве, і якщо ви опинитеся не в кращій формі, вам буде прикро, оскільки з’явиться шанс добре провести залишок дня. Вас може чекати розмова на актуальну тему, інтригуюча зустріч, свіжа творча ідея, пізнавальна екскурсія або інша можливість.

Діва

Дівам доведеться рахуватися з сімейними реаліями і атмосферою у близькому середовищі. Вранці може скластися оманливе відчуття відсутності змін, але до вечора ви вже не зможете заперечувати, що ситуація змінилася. Вдома, як, втім, і в гостях, у вас може з’явитися не тільки тема для розмови, але і фронт робіт. Не виключено, що вас раптом відвідає робочий настрій, ви ввімкнетеся в гру або в дослідження. Якщо ж неординарна ідея прийде в голову оточуючим, вам доведеться взяти участь в її здійсненні.

Ваги

Для Ваг ранок може пройти під легким нальотом містики. Можливо, ви спробуєте знайти раціональне пояснення того, що не вписується в вашу картину світу, чи будете щось приховувати від інших людей. Найбільш динамічна друга половина доби. В цей час вам не захочеться сидіти на місці, а якщо і так, то вас «заразить» своєю мобільністю оточення. Можливі цікаві повідомлення, перспективні знайомства. Залишок дня добре провести в гостях, у подорожі, у пошуку, за захоплюючою розмовою.

Скорпіон

Першу половину дня Скорпіони можуть провести у відповідності зі своїми звичками та поточними потребами. Важко придумати кращий час для повного відпочинку. Поряд з тілом, варто подумати про свідомості, наприклад, звільнитися від настирливих думок. Нові враження, як і стимул для дій, подарує друга половина доби. У цей час активізуються ваші ділові здібності, зросте до навчання і потреба в информационом обміні, не виключається і чергова хвиля інтересу до перерваним домашнім справам.

Стрілець

Новий віраж подій, як і сплеск енергії, чекає Стрільців в середині дня. Вранці ви тільки виграєте, якщо побудете у самоті. На другу половину доби можна планувати будь-які акції, які вам до душі, але можна обійтися і зовсім без плану: чим зайнятися і куди спрямувати погляд, вам підкаже чуття або обстановка. Вашими перевагами будуть комунікабельність, ерудиція, діловитість, спритність, мобільність, при цьому можливі фінансові або естетичні помилки.

Козеріг

Початок дня змусить Козерогів залишитися пасивними, що, втім, цілком узгоджується з планами типових представників знака. В середині дня життя запропонує нову інформацію або чергову можливість, але багато моментів будуть мати для вас присмак авантюри. Це не найкращий час для починань, оновлень, ризиків, але дуже хороше для інтелектуальної діяльності та спілкування. Оригінальний ракурс, в якому перед вами постане запитання – відмінна відправна точка для міркувань і пошуків.

Водолій

Водоліям краще утриматися від активності в першій половині дня. У цей час може бути невірним обраний напрям, або ваш настрій буде не дуже підходить для ваших цілей. У другій половині дня, навпаки, кожне ваше слово і дія дасть ефект, і хоча про тотальну перемогу говорити ще рано, наблизитися до бажаного рівня ви зумієте. Це вдалий момент, якщо ви хочете знайти прихильників: завдяки наполегливості або колишних заслуг, ви знайдете підтримку у старих друзів, заведете нових.

Риби

Ранок для більшості Риб стане приємним і безтурботним. Якщо ви мрієте про спокій, його вам подарує перша половина дня, але немає ніякої гарантії, що ви зможете продовжувати в тому ж дусі в другій. Після полудня у вас можуть з’явитися нові завдання, не сумісні з повним спокоєм. Доведеться проявити більше діловитості й рухливості, стати допитливим і доброзичливішим. Спробувавши діяти поодинці і в інформаційному вакуумі, ви ризикуєте в черговий раз опинитися в полоні старих ілюзій.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.