В Умані відбудеться Всеукраїнський семінар

Опубліковано: 24.07.2018

В Умані відбудеться Всеукраїнський семінар

Всеукраїнський семінар під назвою “Ознайомлення з роботою сучасних реабілітаційних центрів. Обмін досвідом”.

27 липня о 10.00 год. у приміщенні адміністративного будинку Національного дендрологічного парку “Софіївка” НАН України за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів та сприяння Уманської міської ради ГО “Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю “Гармонія” в рамках програми “Соціальний захист осіб з інвалідністю, набутою внаслідок психічних розладів, в Україні” проводить пленарне засідання Всеукраїнського семінару “Ознайомлення з роботою сучасних реабілітаційних центрів. Обмін досвідом”.

Мета заходу – ознайомлення керівників та членів обласних організацій ГО “ВООІ “Гармонія” та інших неурядових організацій з роботою сучасних реабілітаційних центрів.

Обмін досвідом, аналіз організації реабілітації осіб з інвалідністю, набутою внаслідок психічних розладів, в різних регіонах України. Обговорення та напрацювання пропозицій щодо покращення реабілітації осіб з інвалідністю даної нозології в сучасних умовах. Врахування міжнародного досвіду.

Проведення роботи по ознайомленню керівників та членів відокремлених підрозділів ГО “ВООІ “Гармонія” та інших неурядових організацій, які працюють в системі надання психіатричної допомоги, з роботою сучасних реабілітаційних центрів.

Обговорення учасниками заходу діяльності даних закладів з метою організації центрів реабілітації на місцях в межах своєї компетенції. Обмін досвідом. Напрацювання пропозицій щодо соціального захисту осіб з інвалідністю, набутою внаслідок психічних розладів.

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.