Гіди зі столиці вивчали туристичний потенціал Умані (відео)

Опубліковано: 26.07.2018

Протягом двох днів гіди зі столиці вивчали туристичний потенціал Умані в рамках промотуру, організованого Всеукраїнською асоціацією гідів та за підтримки відділу туризму Уманської міської ради і БФ «Uman Tomorrow».

Гіди зі столиці вивчали туристичний потенціал Умані (відео)

Начальник відділу туризму Уманської міської ради Анна Ковальова розповідає, що промотур для гідів України є першим позитивним результатом після проведення першого туристичного форуму в Умані.

Всеукраїнська асоціація гідів працює вже 4 роки. За цей час вона випустила вже більше півсотні нових екскурсоводів.

Гіди зі столиці вивчали туристичний потенціал Умані (відео)Програма була насиченою та цікавою. Гості нашого міста відвідали всі відомі туристичні локації і мали змогу почути, наскільки багата та інтернаціональна історія Умані.

Гіди зі столиці вивчали туристичний потенціал Умані (відео)Окрім Софіївки, гостям провели екскурсії містом, підземеллями Василіанського монастиря,  краєзнавчим музеєм, районом паломництва хасидів та на фонтани.

Окрім вже відомих всім туристичних атракцій, гідам із Києва також сподобалась архітектура міста і те, що Умань – невелике, але чудове місто, в якому дійсно є на що подивитись.

«Ми вивчали прекрасне місто Умань. Найбільше вражень залишилося від пам’ятника Гонті і Залізняку. Також вразило підземелля Василіанського монастиря – це річ, яку треба показувати усім, хто приїхав сюди».

Повідомляє  http://www.umantv.com.ua/

 

No Comments

    Leave a Reply

    Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.